İstek HTC One Mini IMEI Repair

illegal

Üye
Üstadlar merhaba. HTC One mini cihaz var elimde. Bootloader kilidini fastboot ile kaldırıp unlock ettim. Ancak write imei komutu işe yaramıyor. " This project does not support SD card " hatası alıyorum. Bilgisi olan yardım ederse memnun olurum. Teşekkürler.
Adsız.jpg

Üstadlar merhaba. HTC One mini cihaz var elimde. Bootloader kilidini fastboot ile kaldırıp unlock ettim. Ancak write imei komutu işe yaramıyor. " This project does not support SD card " hatası alıyorum. Bilgisi olan yardım ederse memnun olurum. Teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 8874
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna ve power tuşuna basılı tutarak cihazı açın. Ekranda çıkan yazıları veya resmi konuya atın bakalım.​

Ekli dosyayı görüntüle 8874

s-off degilse yapamazsiniz bu sekilde. bootloader kilidini acip rootlasaniz dahi olmuyor diye biliyorum.

Please provide more information.Do you want change imei or org repair.Do you have any boxes & dongle's for HTC phones.You need to know CID with product name

Geri
Üst Alt