s.a Hayırlı işleriniz olsun htc m8 eye free sekılde Melodi Nasıl yuklerız s-off cıhaz :)

A.s free olmaz. Xtc veya Chimera da varsa desteği chimera da olur

usta s-offsa free sekılde olur dıye duymusdum cmd uzerınden fılan yazamayızmı hıc bır sekılde

selamın aleyküm . öncelikle emeğine sağlık bugün sabahtan beri sitenizde geziniyorum ve gerçekten çok güzel içerikleriniz var @silivriserdar . şimdi benim sorunum şu HTC Desire 816 a5_ul (single sim) cihazım var. ben bu cihaza lineage OS 14.1 yükledim her şey çok güzel ama malesef kamera çalışmıyor . bu sebeple yeni custom romlar aramaya koyuldum . yine sizin bir yazınızda denk geldiğim lineage os 14'ü verdiğiniz linkten indirdim hafıza kartına attım ve flashlamaya çalıştığımda hata verdi hata kısaca "bu paket a5_ul, a5_dwg vs. içindir sizin aygıtınız a5_dug " diyor ancak ben bootloader menüsüne girdiğimde ve pc ye bağlayıp "fastboot getvar all" bu komutla baktığımda cihazımın a5_ul olduğunu görüyorum. aynı zamanda a5_dug zaten dual sim benim cihazım tek simli. yani aslında sıkıntım şmyle stabil kullanabileceğim ve hafıza sorunu çekmeyeceğim bir custom rom arıyorum. yardım ederseniz sevinirim . iyi günler. :) bu arada cihazım S-ON ve unlocked durumunda. CID: HTC__M27 ve MID: 0P9C20000

Moderatör tarafında düzenlendi:
selamın aleyküm . öncelikle emeğine sağlık bugün sabahtan beri sitenizde geziniyorum ve gerçekten çok güzel içerikleriniz var @silivriserdar . şimdi benim sorunum şu HTC Desire 816 a5_ul (single sim) cihazım var. ben bu cihaza lineage OS 14.1 yükledim her şey çok güzel ama malesef kamera çalışmıyor . bu sebeple yeni custom romlar aramaya koyuldum . yine sizin bir yazınızda denk geldiğim lineage os 14'ü verdiğiniz linkten indirdim hafıza kartına attım ve flashlamaya çalıştığımda hata verdi hata kısaca "bu paket a5_ul, a5_dwg vs. içindir sizin aygıtınız a5_dug " diyor ancak ben bootloader menüsüne girdiğimde ve pc ye bağlayıp "fastboot getvar all" bu komutla baktığımda cihazımın a5_ul olduğunu görüyorum. aynı zamanda a5_dug zaten dual sim benim cihazım tek simli. yani aslında sıkıntım şmyle stabil kullanabileceğim ve hafıza sorunu çekmeyeceğim bir custom rom arıyorum. yardım ederseniz sevinirim . iyi günler. :) bu arada cihazım S-ON ve unlocked durumunda. CID: HTC__M27 ve MID: 0P9C20000
Önceki custom rom cihazı a5_dug diye değiştirmiş olabilir. Stock kurup tekrar twrp ile yüklemek istediğiiz custom romu denermisiniz.

Önceki custom rom cihazı a5_dug diye değiştirmiş olabilir. Stock kurup tekrar twrp ile yüklemek istediğiiz custom romu denermisiniz.
@adnanmirsad56 benim cihazımda cwm var acaba cwm a5_dug için de ondan mı bu hatayı alıyorum ?? stock rom nasıl atıcam baktım biraz sitelere yazılara ama uzun iş gibi geldi :( bu arada ayarlardan baktığım da telefon hakkında kısmından da a5_ul olarak görüyorum o yüzden custom romuna5_dug olarak çevirmiş olma ihtimalini elemiştim ben. bu arada cvm olan cihaza ayrıca twrp yüklesek sıkıntı olur mu acaba? üstat sende bir bakarmısın müsaitsen @silivriserdar

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben hala aynı sıkıtıyı yaşıyorum . cm 14 kamera sorununu çözebilirsem de olur aslında . yardım edebilecek var mı acaba ?

malesef fotosunu alabileceğim bir cihaz yok:( öğrenmek istediğin nedir ben yazayım buraya

@silivriserdar, @adnanmirsad56,
*** Software status: Modified ***
*** UNLOCKED ***
A5_UL PVT SHIP S-ON
HBOOT-3.19.0.0000
RADIO-1.101.111011.20.0123
OPENDSP-v27.2.2.00546.0311
OS-
eMMC-boot 1536MB
May 16 2016,15:07:02.7104
Cihazın os sürümü yazmıyor ama son sürüm büyük ihtimalle. Cihaz fastboot modda iken Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girip sonucu imei silerek yazın.

fastboot getvar all

Abi bu htc telefonlar çok sıkıntı bir tane htc one mini vardı cihaz açılmıyordu açılınca recovery moda gidiyordu unlock yapıyorum cihazı cihaz olmamış görünüyordu sonra müşteri bana bıraktı bende param parça ettim :D

Cihazın os sürümü yazmıyor ama son sürüm büyük ihtimalle. Cihaz fastboot modda iken Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girip sonucu imei silerek yazın.

fastboot getvar all

C:\Users\Ömer>fastboot getvar all
(bootloader) version: 0.5
(bootloader) version-bootloader: 3.19.0.0000
(bootloader) version-baseband: 1.101.111011.20.0123
(bootloader) version-cpld: None
(bootloader) version-microp: None
(bootloader) version-main:
(bootloader) version-misc: PVT SHIP S-ON
(bootloader) serialno: SH47KWW00490
(bootloader) imei:
(bootloader) imei2: Not Support