Tavsiye Huawai ve Xiaomi Öneri Box

22 Kas 2018
162
74
28
Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

gsm forumda bayağı muhabbeti oldu zaten hocam,belirli kredi karşılığında yükseltme yapılıyor diye,sizde bir bakın bence.haber bekliyorum sizden:)

22 Kas 2018
162
74
28
Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

hcu kendi stesinde açıklaması var hocam bakın isterseniz.buraya da ekledim

Nbrios

Üye
VIP Üye
Özel Üye
4 Tem 2018
448
921
93
buyrun hocam hcu kendi sitesinden yaptığı duyuru,pek ingilizcem yok ama anlaşılıyor biraz :)
Oradaki kısım belirtilmiş olan sınırsız kullanım dc phoenix ile kullanım için bilgilendirme yazmış süresiz. HCU alıpta belli bir süre sonra DC phoenix kullanımı için. HCU ile alakalı limitsiz kullanım hakkında içerik mevcut değil. Ayrıca belirli bir tarih atması normal değil unlimited yazması gerekir.

22 Kas 2018
162
74
28
Oradaki kısım belirtilmiş olan sınırsız kullanım dc phoenix ile kullanım için bilgilendirme yazmış süresiz. HCU alıpta belli bir süre sonra DC phoenix kullanımı için. HCU ile alakalı limitsiz kullanım hakkında içerik mevcut değil. Ayrıca belirli bir tarih atması normal değil unlimited yazması gerekir.

taktım hiç bir üye girişi vs yapmadan direk kendi bir kod yazdı phonex kısmından girip repair işlemini yaptım sorunsuz bi şekilde.

Üst Alt