Tavsiye Huawai ve Xiaomi Öneri Box

Usta otomatik güncelleme alıyor dimi diğer bozlar gibi

simdi sigmakeymi hcu clientmi Huawei için :D
Ben hcu aldım tüm işim rahatlıkla gördü p20lite y7/2018/prime/pro y6/2018/prime y5/2017 denedim hepsi oluyo güvenlik güncellemesi olmuş cihazlara yazılım atılıp yapılıyor Hcu internet üzerinden çalışan bir tooldur enes gsm ye bakın fiyatları daha uygun 2 yıllık 90 dolara aldım.

Son düzenleme:
Ayrıca hcu internetle çalışıyor bildigim kadariyla merak ediyorum sigmakey sadece huwai aktivasyon alabilme sansimiz var mi

Ben hcu aldım tüm işim rahatlıkla gördü p20lite y7/2018/prime/pro y6/2018/prime y5/2017 denedim hepsi oluyo güvenlik güncellemesi olmuş cihazlara yazılım atılıp yapılıyor Hcu internet üzerinden çalışan bir tooldur enes gsm ye bakın fiyatları daha uygun 2 yıllık 90 dolara aldım.
hocam hcu'da box kablolarına ihtiyac varmı yoksa usb kablosu ile halledebiliyormu

arkadaşlar aliexpresten UMT almayı düşünüyorum bilen arkadaşlarımın tavsiyesi önemli box mu? dongle mı? xiaomi serisine note5 note 6 gibi plaka tamiri yapmayı düşünüyorum. Fakat UMT PRO /UMT 2/ NCK / AVENGER gibi 2 si bir arada olduğunuda gördüm.

Aliexpreste 350 TL gibi bir fiyata. hangisini almalıyım? UMT ve avenger iş görür diyorlar. Nck da 1 seneden sonra ödeme yapman gerekiyor diyorlar.

Hcu nun artık yıllık aktivasyon gerekmeyen dongle mevcuttur.mevcut kullanıcılar da sanırım belirli bir ücret karşılığında yuksektebiliyordu gördüğüm kadarı ile.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hcu nun artık yıllık aktivasyon gerekmeyen dongle mevcuttur.mevcut kullanıcılar da sanırım belirli bir ücret karşılığında yuksektebiliyordu gördüğüm kadarı ile.

Yanlış biliyorsunuz hocam. Hepsi yıllık aktivasyon istiyor.

Yanlış biliyorsunuz hocam. Hepsi yıllık aktivasyon istiyor.
Bende öyle biliyorum ama yaptığım araştırmalarda hep bu bilgi çıktı karşıma.satıcısı dahil bunu iki gün boyunca teknik destekle görüşüp bunu doğruladı.
GSM forumda da muhabbetini gördüm, belirli kredi karşılığında eski kullanıcılar sınırsıza çevirebilir vs diye.burda satan bir arkadaş a aynı bilgiyi verdi bana.
Hcu phonex i satın alıp böyle bir yola başvurdu gibi bir haber okumuştum sanki.4-5 aylık bir süreç bu.
Tüm bunlara inanarak bir dongle siparişi verdim bugünlerde bende olacak , anlaşılır

Bende öyle biliyorum ama yaptığım araştırmalarda hep bu bilgi çıktı karşıma.satıcısı dahil bunu iki gün boyunca teknik destekle görüşüp bunu doğruladı.
GSM forumda da muhabbetini gördüm, belirli kredi karşılığında eski kullanıcılar sınırsıza çevirebilir vs diye.burda satan bir arkadaş a aynı bilgiyi verdi bana.
Hcu phonex i satın alıp böyle bir yola başvurdu gibi bir haber okumuştum sanki.4-5 aylık bir süreç bu.
Tüm bunlara inanarak bir dongle siparişi verdim bugünlerde bende olacak , anlaşılır

Anladım ustam gelince bizi de haberdar ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (244).png
    Ekran Görüntüsü (244).png
    156.8 KB · Görüntüleme: 34
hocam selamlar,hcu dongle miz geldi.

2038 e kadar desteği var notu var ekranda.yıllık bişey göremedim.
Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim Namelocked bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim Namelocked bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

bayağı bir araştırdım ,gsmserverle konuştum iki gün sonra bana geri dönüş yaptı,teknik bölümle konuştum ve sınırsız dedi,hatta beni de yönlendirdi sende konuş diye,onlar da aynı şeyi söyledi,doğubank da satan bir tanıdıkta da var o da sınırsız dedi.

Geri
Üst Alt