Tavsiye Huawai ve Xiaomi Öneri Box

bayağı bir araştırdım ,gsmserverle konuştum iki gün sonra bana geri dönüş yaptı,teknik bölümle konuştum ve sınırsız dedi,hatta beni de yönlendirdi sende konuş diye,onlar da aynı şeyi söyledi,doğubank da satan bir tanıdıkta da var o da sınırsız dedi.
Siz Dongle nereden aldınız? Aktif mi geldi?

Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim Namelocked bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

gsm forumda bayağı muhabbeti oldu zaten hocam,belirli kredi karşılığında yükseltme yapılıyor diye,sizde bir bakın bence.haber bekliyorum sizden:)

buyrun hocam hcu kendi sitesinden yaptığı duyuru,pek ingilizcem yok ama anlaşılıyor biraz :)

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (245).png
    Ekran Görüntüsü (245).png
    174.5 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (246).png
    Ekran Görüntüsü (246).png
    174.5 KB · Görüntüleme: 42
Normalde böyle bir durumları yok istersen gsmhostingde DC-Unlocker bir sorun derim Namelocked bu yönetici orada size gerekli açıklamayı yapar. kısa sürede ürününüzden olmayın. Zamanında baya z3x kullanıcıları banlandı doğrumalama yapmanızı tavsiye ederim. Seller sorunlu olabilir. Böyle bir durum olsaydı mail düşerdi diye düşünüyorum. Hatta bugün irtibata geçerim. Konu aslı nedir diye

hcu kendi stesinde açıklaması var hocam bakın isterseniz.buraya da ekledim

buyrun hocam hcu kendi sitesinden yaptığı duyuru,pek ingilizcem yok ama anlaşılıyor biraz :)
Oradaki kısım belirtilmiş olan sınırsız kullanım dc phoenix ile kullanım için bilgilendirme yazmış süresiz. HCU alıpta belli bir süre sonra DC phoenix kullanımı için. HCU ile alakalı limitsiz kullanım hakkında içerik mevcut değil. Ayrıca belirli bir tarih atması normal değil unlimited yazması gerekir.

Oradaki kısım belirtilmiş olan sınırsız kullanım dc phoenix ile kullanım için bilgilendirme yazmış süresiz. HCU alıpta belli bir süre sonra DC phoenix kullanımı için. HCU ile alakalı limitsiz kullanım hakkında içerik mevcut değil. Ayrıca belirli bir tarih atması normal değil unlimited yazması gerekir.

taktım hiç bir üye girişi vs yapmadan direk kendi bir kod yazdı phonex kısmından girip repair işlemini yaptım sorunsuz bi şekilde.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (248).png
    Ekran Görüntüsü (248).png
    91.2 KB · Görüntüleme: 34
Sağo

teşekkürler hocam :)
Alıcı Veriyo Kulanıcı Adı Ve Şifresini Hocam ..Ama Sizin dongle galiba Gsmhostingde Hcu Bölümünden Detaylı Bilgi Alabilir Yada Sorununuzla İlgili İletişim Kurabilirsiniz Onlarda

Miui 10 Telefonlari Ve ya alt surumlerini bypass eden box varmi ? varsada hangisi almami onerirsiniz ?

Bypass eli ile açilir amma mi accoun üçün en yaxsi box umt dongle di.mi 10 sürümünü gerek antirelock ile acasan cunki wi fi acan kimi mi account isteyir yene

Qardaş bəs bu hoffman x maxların frp sini nətər açaq ? Bu gün bir müştəri gəldi telefon dirəndi aça bilmədim.

Geri
Üst Alt