Tavsiye Huawai ve Xiaomi Öneri Box

reset efs ye kredi kesermi yazılım yükleyince yada 1 işleme ne kadar kredi kesiyor yetkili hesapta paralı bide pahalı ama kredi sorunu yok onlarda
Reset EFS kredi keser. 10 kredi kesiyor her işlem için. Oda 15 dolar yapıyor. 15 dolar da 90 TL ücret demek.​

hocam bst ile hangi marka model oluyor bilginiz varmı bende var ama sanki bi işe yaramıyor gibi çok işlem yapmaya çalıştım olmadı
Bende daha önce kullandım o aracı ama pek güncelleme almıyor. Seneden seneye 1 güncelleme ancak alıyor. Kendi menüsünde zaten marka ve modelleri yazmışlar. Oradan bakabilirsiniz.​

Bende daha önce kullandım o aracı ama pek güncelleme almıyor. Seneden seneye 1 güncelleme ancak alıyor. Kendi menüsünde zaten marka ve modelleri yazmışlar. Oradan bakabilirsiniz.
sözde mi ler için aldık ama yatıyor işlem yapmıyorki yinede sağol verdiğin bilgi için

sözde mi ler için aldık ama yatıyor işlem yapmıyorki yinede sağol verdiğin bilgi için
Xioami cihazları için şu an en iyisi UFİ Box oldu. Yeni cihazlar da hem MTK hemde Qualcom işlemciler için yetkili mi hesabı olayı var. 2 de UFİ Box kredili şekilde işlem yapıyor.

UMT Dongle sadece Qualcom için işlem yapıyor oda kredili ve kredisi çok yüksek. 1 yazılım yüklemek 90 TL tutuyor.​

xiaomi mi s2 mi unlock yapacam yardımcı olacak varmı

Hocam vip üyeliği olursak ixomi modelleri için boxsuz onarım ve başka işlemler yapabiliriz dimi

VİP olmak isterseniz özelden yazarım

Xiaomi ve Huawei Cihazların İmei Repairi için hangi boxlar daha iyidir hızlıca imei repair yapmam için box önerebilirmisiniz? :D

Xiaomi ve Huawei Cihazların İmei Repairi için hangi boxlar daha iyidir hızlıca imei repair yapmam için box önerebilirmisiniz? :D
Umt - xiaomi ve qc genel
Sigma - Huawei ve birçok model
Ufi - qc xiaomi
Hcu - sadece huawei
Chimera - Samsung Huawei

Xiaomi cogunluk olarak hangı donglede repair islemi yapabirim

Geri
Üst Alt