Yardım Huawei P20 Lite Hard Reset

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
C

cankat47

arkadaşlar merhaba p20 lite cihazım son günlerde fazlaca kasmaya başladı, gelen aramaları açmama rağmen açılmamaları falan sinir bozucu hale geldi. bende cihaza komple sağlam bir format (hard reset) atmayı düşünüyorum. huawei cihazlarda hard reset nasıl atılır yardımcı olabilir misiniz ya da başka önerisi olan var mı hard reset yerine?
teşekkürler

arkadaşlar merhaba p20 lite cihazım son günlerde fazlaca kasmaya başladı, gelen aramaları açmama rağmen açılmamaları falan sinir bozucu hale geldi. bende cihaza komple sağlam bir format (hard reset) atmayı düşünüyorum. huawei cihazlarda hard reset nasıl atılır yardımcı olabilir misiniz ya da başka önerisi olan var mı hard reset yerine?
teşekkürler

teşekkürler
Telefonu kapatıp 15 sn kadar bekledikten sonra ses açma tuşuna basılı tutarak telefonu açın. Açılan ekranda wipe factory reset e tıklayın. Yes yazıp onaylayın. Videoda daha ayrıntılı izlersiniz

Geri
Üst Alt