Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşımda Huawei ANE-LX1 P20 Lite IMEI Repair İşlemi başarı raporunu paylaşacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde SigmaKey Box olması lazımdır. Bu araç ücretli bir profesyonel araçtır ve genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

*#*#2846579#*#*
MANUFACTURE MOD:ON

p20 lite.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Chimera Tool olması lazımdır demişsin ama sigma key ile işlemi yapmışsın ?

Merhabalar abiler,
Ben p20 lite telefonumu imei atacak bir turlu bir yer bulamadim bana yardimci olabilir misiniz.
Guncel sistem bilgilerini fotograftaki gibidir.
Hangi telefoncuya gotursem sen telefonunu guncellemissin buna atilmaz diyip geri gonderiyor beni.

Ekli dosyalar

• IMG_20181001_114132.jpg
    IMG_20181001_114132.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 592
Merhabalar abiler,
Ben p20 lite telefonumu imei atacak bir turlu bir yer bulamadim bana yardimci olabilir misiniz.
Guncel sistem bilgilerini fotograftaki gibidir.
Hangi telefoncuya gotursem sen telefonunu guncellemissin buna atilmaz diyip geri gonderiyor beni.
Sürüm düşürüp yapılıyor. Ama herkes yapamıyor ve sürüm düşürme dosyaları çok yüksek fiyatlara satılıyor. Ama kargo şeklinde gönderirseniz yapan ustalar var.

Repair islemi bu kadar zor mu hocam hangi surumune geri dondurmem lazim acaba
Android 8.0 sürümü şu an için biraz sıkıntılı, o yüzden beklemek lazım. Ama beklemek istemiyorsanız dediğim gibi bu cihazı alt sürüme indirip işlemi yapıp sonra tekrar android 8.0 sürümü yükseltebilirsiniz.

Bu IMEI Repair işlemini yapan araçlar şu an için android 8.0 sürümünde özellikle son güncelleme almış olanlarına bir çözüm bulamadı. Ama yakında mutlaka çıkar.

Arkadaşlar Mate 10 Lite veya P20 Lite 8.0 cihazı olup sürüm düşüremeyen repair yapamayan arkadaşlarımıza elinde chimera sigma hcu veya hde var ise ben sürümünü düşürürüm kendisi repair yapar isterseniz yardımcı olurum

Arkadaşlar Mate 10 Lite veya P20 Lite 8.0 cihazı olup sürüm düşüremeyen repair yapamayan arkadaşlarımıza elinde chimera sigma hcu veya hde var ise ben sürümünü düşürürüm kendisi repair yapar isterseniz yardımcı olurum
abicim bende p20 lite var sigma box var sp tool cin box var bi türlü imei atamadım android sürümü 8.0 cihazı düşürmemiz mi gerekıyor gerekiyorsa nasıl yapabılırım dosyaları yok bende

merhaba ben de huawei p20 pro var dubaiden alınma çift hatlı.Emui version 8.1.0.Bun da imei değişimi mümkünmü acaba.Yardımcı olabilecek varmıdır.

merhaba ben de huawei p20 pro var dubaiden alınma çift hatlı.Emui version 8.1.0.Bun da imei değişimi mümkünmü acaba.Yardımcı olabilecek varmıdır.
Ülkemizde mobil cihazların imei numarasını veya seri numarasını değiştirmek yasal değildir ve cezası vardır. Ama imei repair işlemi yapmak yasaldır. Lütfen yorumlarınızı dikkatli seçerek cevap yazınız.

IMEI repair işlemi cihazın modeli ve android sürümü ile alakalıdır. Tam model ve android sürümü hangi tarihte güncelleme aldığını yazarsanız bakarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt