caqlarsoft

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Ascend G7-L01 cihazına ait C464 sürüm kodlu Türkiye yazılımını paylaşacağım. Android 6.0.1 yazılımıdır.​

412THOnzUaL.jpg

Yükleme işlemi için ;
->Yazılım dosyasının içindeki dload klasörünü olduğu gibi sd kartınıza yükleyin.
->Cihazınız kapalı iken ses + ve - tuşlarına basarak açınız ve yazılımın yüklenmesini bekleyiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Ascend G7-L01 cihazına ait C464 sürüm kodlu Türkiye yazılımını paylaşacağım. Android 6.0.1 yazılımıdır.

412THOnzUaL.jpg

Yükleme işlemi için ;

->Yazılım dosyasının içindeki dload klasörünü olduğu gibi sd kartınıza yükleyin.

->Cihazınız kapalı iken ses + ve - tuşlarına basarak açınız ve yazılımın yüklenmesini bekleyiniz.

[Gizli içerik]

vallaha ustam kendi sitesindeki indirdigim butun dosyalara baktım yok nafıle hepsı cesıt cesıt. ellerine kollarına saglık henuz ınıyor ancak emınım kı ıcınde .appp dosyası vardır. huaweinin sitesinden 6 ayrı dosya ındırdım hepsınde sankı kurulu sistem varmıs gıbı darmadagınık. hic birinde update.app dosyası mevcut degildi. cok sagolasın her zaman cözmm buldugum site burası. böyle giderse vip olacam. emeğinize sağlık

vallaha ustam kendi sitesindeki indirdigim butun dosyalara baktım yok nafıle hepsı cesıt cesıt. ellerine kollarına saglık henuz ınıyor ancak emınım kı ıcınde .appp dosyası vardır. huaweinin sitesinden 6 ayrı dosya ındırdım hepsınde sankı kurulu sistem varmıs gıbı darmadagınık. hic birinde update.app dosyası mevcut degildi. cok sagolasın her zaman cözmm buldugum site burası. böyle giderse vip olacam. emeğinize sağlık
Sorun çözüldü mü?​

Konuda 6.0.1 Yazılım Oldğu Yazıor

Evet Konuda Öyle Yazıyor Bende Ondan Bahsediyorum... Fakat ben şimdi yazılımı yükledim, Android 5.1.1 yükledi..
Android 6 Romu nereden bulabilirim ..

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Ascend G7-L01 cihazına ait C464 sürüm kodlu Türkiye yazılımını paylaşacağım. Android 6.0.1 yazılımıdır.

412THOnzUaL.jpg

Yükleme işlemi için ;

[Gizli içerik]

Sürüm 5.1.1 ama.
Konuda 6.0.1 Yazılım Oldğu Yazıor

5.1.1 malesef.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Başka bir yazılım

G7-L01C464B340 FullOTA 2015.12.14 38542

BURADAN

Son düzenleme:
denemedim inmesini bekliyorum ama bu kadar yorum varsa kesin oluyordur ellerine sağlık ustam

5.1.1 yazılımında

Redmi Note 9 & Redmi 10X 4G merlin_glob ... 1218.0000.00_10.0_global_dc627b1255.tgz çıkıyor.düzeltilebilirmi

Geri
Üst Alt