Yardım Huawei DUB-LX1 Açılmama Sorunu

anaxa91

Üye
Merhaba arkadaşlar Y7 2019 cihazım da reset sonrası cihaz açılmıyor. Yani cihazı kapattım açtım huawei yazısında takılıp kalıyor.
İşlemler:
-Olası sistem çökmesi ihtimaline karşı tekrar yazılım yükledim.
-Cihaz açıldı kurulumunu yaptım. Tekrar yeniden başlatınca yeniden huawei yazısında takılı kaldı.
-Hardreset yaptım. Wipe cache temizliği yaptım fakat yine açmadı.
-Yeni batarya denedim yine açmadı.
Cihazda sıvı teması,batarya da şişme gibi sorunlar yok.
Açılmamasının nedeni ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar Y7 2019 cihazım da reset sonrası cihaz açılmıyor. Yani cihazı kapattım açtım huawei yazısında takılıp kalıyor.
İşlemler:
-Cihaz açıldı kurulumunu yaptım. Tekrar yeniden başlatınca yeniden huawei yazısında takılı kaldı.
Yazılımsal Bi Sorun olsaydı Yazılımdan Sonra Acılması Gerekti Cİhazın Sİze Geldiğinde Cihaz Acıkmıydı

Yazılımsal Bi Sorun olsaydı Yazılımdan Sonra Acılması Gerekti Cİhazın Sİze Geldiğinde Cihaz Acıkmıydı
Cihaz tezgahımda duran cihazdı. Normal olarak çalışıyordu. arada şarj ediyordum o kadar. fakat dün akşam açılmadı cihaz.

İşlemler:
Geçen gün aynı telefon aynı problem ile geldi. Yazılımsal olarak bildiğim herşeyi denedim ama bir türlü olmadı. Birkez telefon açıldı, 15 dk sonra tekrar kapandı. SD kart, huawei online update ve hcu ile yazılım atmıştım.

Geçen gün aynı telefon aynı problem ile geldi. Yazılımsal olarak bildiğim herşeyi denedim ama bir türlü olmadı. Birkez telefon açıldı, 15 dk sonra tekrar kapandı. SD kart, huawei online update ve hcu ile yazılım atmıştım.
aynı yöntemlerle bende yazılım denedim bende açamadım tahminen anakart arızası.

Bu modelde kronik sorun demekki ilginç
Yeni cihazlar bide

Geri
Üst Alt