Yardım Huawei GR5 KII-L21 Download Latest Version And Recovery Hatası

ozmeniletisim71

VIP Üye
arkadaşlar vaktinizi alıyorum kusura bakmayın cihaz yazılım diye bana geldi ama yazılım atmaya çalışıyorum olmuyor cihaz ara ara açıyor ama yeniden başlat veya kapat dediğim zaman bu hatayı alıyorum sonra açılmıyor 15-20dk bir açılıyor cihaz açıkken foto çekebildim elimde box olarak chimera mevcut
h.png
hhh.png

arkadaşlar vaktinizi alıyorum kusura bakmayın cihaz yazılım diye bana geldi ama yazılım atmaya çalışıyorum olmuyor cihaz ara ara açıyor ama yeniden başlat veya kapat dediğim zaman bu hatayı alıyorum sonra açılmıyor 15-20dk bir açılıyor cihaz açıkken foto çekebildim elimde box
Burada Dosya mevcut adımları takip ederseniz sorun almadan cihazın sorununu çözebilirsiniz.

arkadaşlar vaktinizi alıyorum kusura bakmayın cihaz yazılım diye bana geldi ama yazılım atmaya çalışıyorum olmuyor cihaz ara ara açıyor ama yeniden başlat veya kapat dediğim zaman bu hatayı alıyorum sonra açılmıyor 15-20dk bir açılıyor cihaz açıkken foto çekebildim elimde box olarak chimera mevcut Ekli dosyayı görüntüle 5934Ekli dosyayı görüntüle 5935

Aynı model cihaz bana geldi ben EFT Dongle ile yaptım.​

Aynı model cihaz bana geldi ben EFT Dongle ile yaptım.
ustam bende fastboot mod girmiyordu chimera ile girmeyi başardım elimde eft c***t vardı yükleme yaptı herşey ok cihaz açtı ama telefonu kapatınca veya yeniden başlatınca tekrar o modda kalıyor ses açma ve kısmaya basıp on of basıyorum elimi daha sonra on ofdan çekiyorum cihaz birşey yüklemeye çalışıyor %5 de takılıyor kalıyor daha sonra açıyor bu işlem 5dk kadar sürüyor

ustam bende fastboot mod girmiyordu chimera ile girmeyi başardım elimde eft c***t vardı yükleme yaptı herşey ok cihaz açtı ama telefonu kapatınca veya yeniden başlatınca tekrar o modda kalıyor ses açma ve kısmaya basıp on of basıyorum elimi daha sonra on ofdan çekiyorum cihaz birşey yüklemeye çalışıyor %5 de takılıyor kalıyor daha sonra açıyor bu işlem 5dk kadar sürüyor
Adsız.png

Acaba yanlış bölgemi yükleme yaptınız. Cihazın bölgesi neydi?​

Tüm tuşlara basılı tutunca yazılım yükleme modeuna girer ve yaılım olmadığı için hata verir
Sadece ses kıma ve power ile yapmalısın restart işlemini

Cihazınızın durumu donanımsalda olabilir küçük ihtimal
Yada farklı bir bölge yazılımı deneyebilirsiniz.

Tüm tuşlara basılı tutunca yazılım yükleme modeuna girer ve yaılım olmadığı için hata verir
Sadece ses kıma ve power ile yapmalısın restart işlemini

Cihazınızın durumu donanımsalda olabilir küçük ihtimal
Yada farklı bir bölge yazılımı deneyebilirsiniz.
Ustam genel olarak çözdüm cihaz aciyor artık ama usb kablo takinca aynı mod giriyor cihazda sivi temas varmis soket oksitli cihaz teslim edildi suan sorunsuz soket takmadan acarsa sıkıntı Yok ?

Ustam genel olarak çözdüm cihaz aciyor artık ama usb kablo takinca aynı mod giriyor cihazda sivi temas varmis soket oksitli cihaz teslim edildi suan sorunsuz soket takmadan acarsa sıkıntı Yok ?
:D dediğim gibi donanımsal.
Bu tarz konularda müşteirler birşey saklamazsa daha iyi sonuca ulaşılabilir.
Geçmiş olsun diyelim

:D dediğim gibi donanımsal.
Bu tarz konularda müşteirler birşey saklamazsa daha iyi sonuca ulaşılabilir.
Geçmiş olsun diyelim
aslında müşteri değil ustam çalıştığım bayi bana söylemedi müşteri demiş dün bende en iyi yazılımı attım şimdi herşeyi söyledim geri aldığım bayiye evet abi sıvı temas olmuş diyor :) neyseki biraz uğraşınca anladım yardımlarınız için teşekkürler :)

Geri
Üst Alt