Huawei GT3 NMO-L31 Resetleme Sorunu

takke

Üye
MErhba değerli ustalar telefon açılımıyor açılış logosu gelince tekrar resetliyor bu durum 7-8 defa tekrarlanınca recovery modda açılıyor recovery işlemi yapıp yeniden başlayınca işlem yine aynı şekilde tekrar ediyor ve telefon açılmıyor. defalarca hard format attım sistem kurtarma yaptım ama işe yaramadı. Sorun ne olabilir? CMD sonuçlarını paylaşıyorum.

fastboot oem get-product-model---(bootloader) HUAWEI NMO-L31

fastboot getvar vendorcountry----vendorcountry: channel/tr

fastboot oem get-build-number----(bootloader) :NMO-L31C464B367

fastboot oem device-info----FAILED (remote: Command not allowed)

elinde eft dongle varsa yazılım yükleye bilirsin fastboot modda

MErhba değerli ustalar telefon açılımıyor açılış logosu gelince tekrar resetliyor bu durum 7-8 defa tekrarlanınca recovery modda açılıyor recovery işlemi yapıp yeniden başlayınca işlem yine aynı şekilde tekrar ediyor ve telefon açılmıyor. defalarca hard format attım sistem kurtarma yaptım ama işe yaramadı. Sorun ne olabilir? CMD sonuçlarını paylaşıyorum.

Burda

işlemleri yaptımekteki hatayı alıyorum nerde yanlış yapıyorum?

Ekli dosyalar

• ş.jpg
    ş.jpg
    112.8 KB · Görüntüleme: 27

NMO-L31C464B367_Firmware_7.0.0_r1_EMUI5.0.4_05013XLX.EF

bu dosyayı indirmek için 17 dolar istiyor. ayrıca dosya boyutu yaklaşık 5 gb. detaylı bilgi bulabileceğim tek site burası ama işin içinden çıkamadım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yok mu yardımcı olabilecek kimse?

Son düzenleme:
elinde uygun yazılım olan varsa lütfen paylaşırmısınız? konu güncel henüz çözüm bulamadım

teşekkür ederim verdiğiniz link ücretli üyelik talep ediyor.
NMO-L31C464B367_Firmware_7.0.0_r1_EMUI5.0.4_05013XLX.EF

bu dosyayı indirmek için 17 dolar istiyor. ayrıca dosya boyutu yaklaşık 5 gb. detaylı bilgi bulabileceğim tek site burası ama işin içinden çıkamadım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yok mu yardımcı olabilecek kimse?
elinde uygun yazılım olan varsa lütfen paylaşırmısınız? konu güncel henüz çözüm bulamadım
Ard arda mesaj atmak yasaktır. Elinizde yoksa bizde de yok. Ama bizim üyeliğimiz var bu siteye yazılımı almadık. Belli ücret karşılığı yazılımı alıp size verebiliriz.

Ana sayfadaki WhatsApp veya Telegram üzerinden yazın.

Geri
Üst Alt