İstek Huawei GT3 NMO-L31 Stock Rom İsteği

Öncelikle hayırlı bayramlar.

Arkdaşlar müşteri GT3 model cihaz getirdi. Cihaz bir kaç defa yeniden başlıyor. Daha sonra recovery ekranına atıyor. Ben yazılımsal olduğunu düşündüm.

Stock Rom - Huawei GT3 NMO-L31 C464 Android 7.0 Stock Rom konudaki Serdar hocamızın verdiği romu indirip denedim fakat hata verdi. Farklı SD kartla denememe rağmen bu rom çalışmadı. İnternette rom bulamıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mıdır?

Öncelikle hayırlı bayramlar.

Arkdaşlar müşteri GT3 model cihaz getirdi. Cihaz bir kaç defa yeniden başlıyor. Daha sonra recovery ekranına atıyor. Ben yazılımsal olduğunu düşündüm.

Stock Rom - Huawei GT3 NMO-L31 C464 Android 7.0 Stock Rom konudaki Serdar hocamızın verdiği romu indirip denedim fakat hata verdi. Farklı SD kartla denememe rağmen bu rom çalışmadı. İnternette rom bulamıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mıdır?
Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

Geri
Üst Alt