Yardım Huawei Honor 10 COL-L29 Android 8.0 IMEI Repair

S.a Bir haber yok her halde Arkadaşlar (Honor 10) dan ?

merhaba konuya dahil olmak istedim sorun sanırım çözldü diye düşünüyorum sigmakey sigma pack 4 çıkardı ve içersine bu cihazda bulunmakda bilginize video gelicektir kendi tarafımdan

merhaba konuya dahil olmak istedim sorun sanırım çözldü diye düşünüyorum sigmakey sigma pack 4 çıkardı ve içersine bu cihazda bulunmakda bilginize video gelicektir kendi tarafımdan
Dostum birazdaha beklicez ozaman , 1 ayı bulurmu tahminin ? birde bulunduğunda örnek tüm bu işi yapan arkadaşlar ortak box paylaşım mı oluyor ? mesela çözüm bulundu istanbulda , ben Antalyada bu işi yapan arkadaşlarda yardımcı olabilecek mi ?

Sigma pack 4 liste linki atarmısın ?
ben baktım honor 10 göremedim dostum.
Dostum link atarmısın Sigma key 4 listede görwlemedim ben Honor 10

Sigma pack 4 liste linki atarmısın ?
ben baktım honor 10 göremedim dostum.

Dostum link atarmısın Sigma key 4 listede görwlemedim ben Honor 10
Screenshot_20200114_172657_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20200114_172657_com.android.chrome.jpg

unfortunatly honor 10 imei repair not support any box or dongle..i am already try lots of methood and i lost my imei number and now its no service...

merhaba sigmakey güncelleme gelicek ama daha gelmedi pack4 içine bende aynı sorun var bekliyorum sanırım bu sorunu sigmakeyden başka bir box yapamicak meil gönderim özellikle bu cihaz için sanırım sorunu çözücekler diye düşünüyorum

merhaba sigmakey güncelleme gelicek ama daha gelmedi pack4 içine bende aynı sorun var bekliyorum sanırım bu sorunu sigmakeyden başka bir box yapamicak meil gönderim özellikle bu cihaz için sanırım sorunu çözücekler diye düşünüyorum
Eyvallah dostum ilgin için .

S.a bir gelişme yok herhalde kardeşim ?

Geri
Üst Alt