Yardım Huawei Honor 10i FRP Sorunu

Rikoby

Üye
Merhaba ustalar Internetde baktim birkac yonteme ama Frp bypass islemini bulamiyorum hepsi olmuyor bildiginiz bir yontem varmi elimde dft pro var

Merhaba ustalar Internetde baktim birkac yonteme ama Frp bypass islemini bulamiyorum hepsi olmuyor bildiginiz bir yontem varmi elimde dft pro var
dft pro bunları yapmaz DFT Desteklediği Modeller Qualcomm İşlemci Ve MTK İşlemci

EFT Pro Veya Chimera Yapar

Elinizde Bu Boxlar Yok ise Ücretli Destek Alabilirsiniz

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekle yin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden
yıldız kare yıldız kare 2846579 kare yıldız kare yıldız Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

Geri
Üst Alt