İstek Huawei Honor 6A DLI-DELHİ-L42C636 Yazılım İsteği

munog

VIP Üye
Arkadaşlar Honor 6A DLI-DELHİ-L42C636 serisi model mevcut elimde ama bir türlü yazılım bulamadım,buldu isem de nasıl atılacağını bulamadım.
elinde olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim

Arkadaşlar Honor 6A DLI-DELHİ-L42C636 serisi model mevcut elimde ama bir türlü yazılım bulamadım,buldu isem de nasıl atılacağını bulamadım.
elinde olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info
Hocam cihaz asya bölgesi cihazıydı ,orta doğu bölgesi yapıp ona göre yazılım attım ama kamera sorunu devam ediyor.kamerası değişmesi gerek sanırım ve ist da pek bulunmuyor . dışardan sipariş vermeyi düşünüyorum

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam cihaz asya bölgesi cihazıydı ,orta doğu bölgesi yapıp ona göre yazılım attım ama kamera sorunu devam ediyor.kamerası değişmesi gerek sanırım ve ist da pek bulunmuyor . dışardan sipariş vermeyi düşünüyorum

O sorun yazılımsal da olabilir. Daha önce yazılımı atmadan önce çalışıyormuydu?​

O sorun yazılımsal da olabilir. Daha önce yazılımı atmadan önce çalışıyormuydu?​
Yazılımdan önce de bozulmuştu tamirci arkadaş acip baktı yazılımsal olabilir dedi ,o yüzden yazılım attım düzeldi sonra yine gitti.bazen açılıyor çoğu zaman da gelmiyor

Geri
Üst Alt