Bilgi Huawei Honor 7 IMEI Repair İşlemi

pilgrimage

Üye
Merhaba Arkadaşlar Honor 7A imei repair işlemi yapılabiliyor mu ? Aşağıdaki bilgileri sigmakey'den aldım. Honor 7 A ayrı bir model var. Aşağıdaki model Honor7A 16GB modeli var.

• CPU octa-core, Processor make Qualcomm Snapdragon 430
  • Display: 5.70, Touchscreen Yes, Resolution 720x1440 pixels
  • Proximity sensor Yes, Accelerometer Yes, Ambient light sensor

Sigmakey
Qcom Tab:
  1. Released Repair IMEI, Get bootloader code, Remove FRP and ID, Change provider (vendor/country) features for Huawei:
    • Changwan 7A
    • Honor 7A
    • Honor Play 7A
    • AUM-AL20
    • AUM-TL20
    • AUM-AL00
Sigmakey'de yazdığına gore imei repair işlemi yapılıyor değil mi ? İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 430
Sürüm düşürme işlemide yapılır mı ?

Yardımlarınız icin teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar Honor 7A imei repair işlemi yapılabiliyor mu ? Aşağıdaki bilgileri sigmakey'den aldım. Honor 7 A ayrı bir model var. Aşağıdaki model Honor7A 16GB modeli var.

Model Numarası 51092KVV?MSD
Model HONOR 7A

Sigmakey
Qcom Tab:
  1. Released Repair IMEI, Get bootloader code, Remove FRP and ID, Change provider (vendor/country) features for Huawei:
    • Changwan 7A
    • Honor 7A
    • Honor Play 7A
    • AUM-AL20
    • AUM-TL20
    • AUM-AL00
Sigmakey'de yazdığına gore imei repair işlemi yapılıyor değil mi ? İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 430

Sigmakey
Qcom Tab:
    • Changwan 7A
    • Honor 7A
    • Honor Play 7A
    • AUM-AL20
    • AUM-TL20
    • AUM-AL00

SigmaKey Box ile deneme yaptınız mı?

Enable Manufacture Mode

• Open the hidden device menu: dial "*#*#2846579#*#*"
  • Select "Project Menu" -> "Background Settings" -> "USB Ports Settings" -> "Manufacture Mode"
Repair IMEI

1. Internet connection has to be enabled, proxy disabled. Root is not required
  2. Select "Qualcomm" platform from the tab menu in the upper left side of the software
  3. "Phone model" dropdown box has to be set to "Autodetect"
  4. Go to "IMEI" tab
  5. Connect your device to PC with USB cable
  6. Install required Huawei smartphone driver (only if the phone is connected for the first time)
  7. Select "DBAdapter Reserved Interface" port
  8. Enter IMEI number in the "Phone IMEI" field
  9. Press "Repair IMEI" button
  10. The message "Done" indicates that the procedure has been completed successfully

Honor 7A model kodunu tam olarak belirtebilirmisin ? Birde Android sürüm ve security patch hangi versiyondu.Bu bilgileride paylasabilirsen sevinirim.

Teşekkürler.

Hcu support listesinde ben Honor 7a gormemeştim demek ki olmasada denemekte fayda var :)

honor 7A HCU ile yapılıyor. Yaptım
Hocam HCU Client programıyla mı yaptınız? benim de honor 7A telefonum var. acilen yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (kısaca tarif etmeniz yeterli, az çok anlarım teknik işlerinden. Sizi fazla yormak istemiyorum.)
Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

ykyk2846579kyky yapın backround setting --- Usb port setting den manufacture mode yapın Clientden manuel kısmından DBIadapter seçin Repair yapın işlem bu kadar
Hocam HCU Client programıyla mı yaptınız? benim de honor 7A telefonum var. acilen yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (kısaca tarif etmeniz yeterli, az çok anlarım teknik işlerinden. Sizi fazla yormak istemiyorum.)
Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Evet HCU ile yaptım. Arkadaş gayet güzel anlatmış. Huawei Y6 prime 2018 in muadili
Onu nasıl yapıyorsanız 7A da aynı yöntem

ykyk2846579kyky yapın backround setting --- Usb port setting den manufacture mode yapın Clientden manuel kısmından DBIadapter seçin Repair yapın işlem bu kadar
ustam dediklerini yaptım fakat bende productin mode cıkıyor yani manufature mode yok nasıl yapcam hcu dan cıhazı görmüyor

ustam dediklerini yaptım fakat bende productin mode cıkıyor yani manufature mode yok nasıl yapcam hcu dan cıhazı görmüyor
Sizin cihazın bilgilerini görüp ona göre daha düşük bir sürüm yüklemesi yapılabilir.

[QUOTE = "pilgrimage, post: 24462, member: 10669"] Hi Friends Is Honor 7A imei repair possible? I got the following information from sigmakey. Honor 7 A has a separate model. The model below is the Honor7A 16GB model.

• Processor make Qualcomm Snapdragon 430

Sigmakey
Qcom Tab:
  1. Released Repair IMEI, Get bootloader code, Remove FRP and ID, Change provider (vendor / country) features for Huawei:
    • Changwan 7A
    • Honor 7A
    • Honor Play 7A
    • AIM-AL20
    • AIM-TL20
    • AIM-AL00
According to what Sigmakey wrote, imei repair is being done, right? Processor Qualcomm Snapdragon 430
Is downgrade done?

Thank you for your help. [/ QUOTE]

Huawei Y5 2018, Honor 7s, Honor 7A IMEI Repair Without Box

Geri
Üst Alt