Yardım Huawei Honor 7S DUA-L22 IMEI Repair Sorunu

Merhaba arkadaşlar elimde MTK işlemcili Huawei Honor 7s modeli cihaz var. Bu cihaza repair işlemi yapmam gerekiyor. Fakat cihazın
Enable ATC
ayarlarına erişim sağlayamadım Manufacture Mode a giriş yapmaya çalıştığımda ise 3 farklı başlık çıkmakta

Bu üç'ü

*Google Mode
*Production Mode
*Other mode

Aralarında 2. seçeneği tıkladığım zaman com gözükmektedir. Fakat işlem yapmak istediğim zaman Sigma port u açınız hatası vermekte.

İşlemi NCK MTK ile denediğimde ise Phone not detected, check phone, cable, comport! şeklinde uyarı vermektedir. Kısacası enable atc kısmını açmadan cihaz algılanmamaktadır. Daha önce bu hatayla karşılaşan arkadaşlarımız yardımcı olabilir mi?
Ya da farklı bir önerisi olan arkadaşlarımız varsa konu altından yardımcı olmalarını rica edeceğim.
Bu telefondan var elimde chimera full lisansim var ama destegi yok bu modele nasil yaparim ? nckde nereye gireyim?

Sigma box gerekli.ishlem ise cok basit sigmanin kendi bazindan .msf dosyasini Documents>Sigma>addons klasorune atdiktdan sonra Sigmanin mtk bolumunde modeli secerek imei repair islemini telefon kapali haldeykden ses yukari ve ya asagi dugmesini basili tutarak kabloyu takin islem tamamdir.Defalarca yapdim.
repair yaptığım halde orjinal imeileri gösteriyor ama *#06# Yapınca 000000000000000 gösteriyor otg den yazılım atıldı olmadı başınızdan geçtimi bu?

Geri
Üst Alt