Yardım Huawei Honor 7X BND-AL10 Sürüm Düşürme

fairboy

Yasaklı
HUAWEI HONOR 7X BND-AL10 çin versiyonu cihaz ne yaptıysam sürüm düşmüyor, kayıt işlemleri ve çinceden kurtulabilmek için ne yapabilirim, Huwai'lerde ne gibi değişik sürüm düşürme yöntemleri var, bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim

Cihazı fastboot moda alıp CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

BND-AL10
all/cn

bilgiler bu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190121-11272622.jpg
    Screenshot_20190121-11272622.jpg
    216.6 KB · Görüntüleme: 27
DC unlocker mi oluyor o dediğin
Link varmı

board software ve yazılım dosyaları eft dongle nin supportunda var ücretli support . dc unlockerinki ancak elllerine geçerse o şekilde yedek alınıyor.

HUAWEI | Easy Firmware

teşekkür ederim eft dongle arkadaşta var alıp deniycem

yok usta eft dongle nin kendi supportu ama o bölüme giriş ücretli vede eft dongle ile yüklenmiyor bu board software kendi yazılım programı var forum içinde linkini paylaşmıştım ama yazılımlar olmadan bir işe yaramaz.

HUAWEI HONOR 7X BND-AL10 çin versiyonu cihaz ne yaptıysam sürüm düşmüyor, kayıt işlemleri ve çinceden kurtulabilmek için ne yapabilirim, Huwai'lerde ne gibi değişik sürüm düşürme yöntemleri var, bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim
Global sürüm için öncelikle cihazı unlock yapmak lazım. Unlock herhalde bu sürümde olmuyor. Mecburen kendi Çin yazılımını aşağı sürüme düşürmeniz lazım. Bölgesine uygun yazılımları deneyin. Olmaz ise ben daha önce denemedim ama Board Software ile deneme yapılabilir.

7.0 full romunu bulamadım, hiçbir yerde yok, board software dosyasıda ücretli, öyle kaldı cihaz

7gb civarında bir dosya olması lazım, diğerleri yüklenmiyor, link atabilir misin sitede de bulamadım

@fairboy buyur Huawei Honor 7X BND-AL10 Bond-AL10B 8.0.0.356(C00)
kaynaklardan bulabildiğim en düşük firmware bu
daha önce bu modele hiç repair yapmadım
bu yüzden boxların bu modele desteği varmı tam olarak bilmiyorum
ama denemekten zeval gelmez sonucu yorum olarak geri bildirirsen sevinirim
iyi forumlar..

içinde bu rom yüklü, hiçbir box desteklemiyor şuan, tek yok ücretli dosya sanırım, birde oem info değiştirme yolu varmış heralde, ozamanda brick oluyor deniyor, bilginiz varmı

sigma ile birkeresinde p20 lite'ın vendorunu değiştirdim sıkıntı olmadı
daha önce yemediği başka bir ülkenin romu vardı onu flashladım yedi

bunu hangi ülke ile değiştirebiliriz acaba, yazılımı olan bi ülke kodu olması lazım

Geri
Üst Alt