Çözüldü Huawei Honor 7X BND-L21 IMEI Repair İşlemi

Tamam hocam telefonu gördü. İmei değiştirmek için üyelik ve ödemeyi nereye yapacam kısaca yazabilirmisiniz işlemleri gerçekten benim için önemli yardımcı olursanız çok sevinirim

Tamam hocam telefonu gördü. İmei değiştirmek için üyelik ve ödemeyi nereye yapacam kısaca yazabilirmisiniz işlemleri gerçekten benim için önemli yardımcı olursanız çok sevinirim
Hocam Hcu Ücretli Bi Arac Tk Bİr Cİhaz İCin Okadar Para Ödenemniz MAntıklımı Sizce Yakınızda Cep Telfonu Tamiri Yapan Yerler Varmı Oraya Gİdip Belilirli Bİ Ücret Kraşılığı Yaptırabilirsiniz

hcu da imei değişimi 8 euro gibi bi yerde okudum ondan ucuz geldi kendim yapmak istedim. bulunduğum şehirdeki telefoncuların hiçbiri yapamıyor. burdurda yaşıyorum zaten 2-3 tane telefoncu var

hcu da imei değişimi 8 euro gibi bi yerde okudum ondan ucuz geldi kendim yapmak istedim. bulunduğum şehirdeki telefoncuların hiçbiri yapamıyor. burdurda yaşıyorum zaten 2-3 tane telefoncu var
HCU Şuan Hic Yoksa 900 1000 Tl Arası Hocam Yanlış Bakmışsınız..

Tamam o zaman telefon için yakınımdaki büyük şehre git gel yapacam, fiyatı uygun imei değiştiren önerebileceğiniz bir program var mıdır?

Chimera Mobile Phone Utility programını önerirmisiniz, 3 günlük sürüme 11 euro diyor honor 7x cihazını bağladım görüyor program, bu programla imei değişebilirmiyim sizce

Chimera Mobile Phone Utility programını önerirmisiniz, 3 günlük sürüme 11 euro diyor honor 7x cihazını bağladım görüyor program, bu programla imei değişebilirmiyim sizce
Tam olarak kodu nedir. Repair olur chimera ile

Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşacağım Konuda HONOR 7X BND-L21 IMEI Repair Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde HCU-Client Box olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur..

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Ekli dosyayı görüntüle 3045
slm ustam kolay gelsin honor 7x bnd-l21 8.0.0 mayıs 2018 haziran 2018 güvenlik yazılımı paylaşa bilirmisiniz tşk ederim

slm ustam kolay gelsin honor 7x bnd-l21 8.0.0 mayıs 2018 haziran 2018 güvenlik yazılımı paylaşa bilirmisiniz tşk ederim
Sorunuzla ilgili konu açın lütfen elinde olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

bu cihazın repair işlemini yapacak güvenilir birini önerebilir misiniz

honor 7x bnd-l21 versiyon 9.1 nasıl repair olur acaba

Sürüm Düşürülüp Yapılabilir

Geri
Üst Alt