FRP Huawei Honor 8X JSN-L22 FRP Yazılımı

cek10

Üye

Ekli dosyalar

• PASSWORD .txt
    33 bayt · Görüntüleme: 82
Moderatör tarafında düzenlendi:
Checking fastboot device.....OK
Reading info.....OK
Device Model: JSN-L22
Device Firmware: :JSN-L22 9.1.0.248(C185E3R1P1)
Device FB Lock: LOCKED
Device USER Lock: LOCKED
Device Lock: locked
Operation {Read info} ID: 85B9D994B55D6FC4
Elapsed time 00:01 -- Version 1.8.2

sd kartla düştü video ile oldu

Üstadım merhaba jsn l22 denemediğim metod kalmadı bitürlü olmuyor aslında benim sıkıntım şu cihazda frp dışında ekran kilidi var güvenli moddada normal kurulum ekranına atıyor 112 takvim metodubdada devam edebilmeniz için ekran kilidi açın diyor sd cardla flaslamadada hata veriyor sizden ricam bana yardım edin şimdi sizin yöntemi denim dedim link e tıkladığında indirmiyor çok fazla indirme veya içerik silinmiş gibisinden hata veriyor lütfen yardım edermisiniz

Üstadım merhaba jsn l22 denemediğim metod kalmadı bitürlü olmuyor aslında benim sıkıntım şu cihazda frp dışında ekran kilidi var güvenli moddada normal kurulum ekranına atıyor 112 takvim metodubdada devam edebilmeniz için ekran kilidi açın diyor sd cardla flaslamadada hata veriyor sizden ricam bana yardım edin şimdi sizin yöntemi denim dedim link e tıkladığında indirmiyor çok fazla indirme veya içerik silinmiş gibisinden hata veriyor lütfen yardım edermisiniz
Sizin indirme sorununuza çözüm.

bu yazılımı nasıl yüklicez ikitane var hangisini yüklicez arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

bu yazılımı nasıl yüklicez ikitane var hangisini yüklicez arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

Not: Bu Dosyadaki İlk Flash'ı OTG ile

Flash'tan Sonra Güvenli Modla FRP'yi Atla

Bu videonu izle

Yazılım

[Gizli içerik]

yazılımı indirmeye çalışıyorum gmail adresimi girdim erişim izni istiyor ustam

Geri
Üst Alt