Yardım Huawei Honor 8X JSN-L22 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yusuf9863
  • Başlangıç tarihi
Türk Telekom ile 2 haftalık bir uğraşın sonunda telefonu açtırdım. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçip telefonun Türk Telekom ile çalışmasını sağlayabilrsiniz.

Türk Telekom ile 2 haftalık bir uğraşın sonunda telefonu açtırdım. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçip telefonun Türk Telekom ile çalışmasını sağlayabilrsiniz.
Peki nasil açtilar?? Ne dedilerde açtilar??detayli anlatirsaniz daha aydinlatici olur..

Peki nasil açtilar?? Ne dedilerde açtilar??detayli anlatirsaniz daha aydinlatici olur..

Telefonun btk tarafından kullanıma açıldığını, diğer operatörlerin telefonu kullanıma açtığını anlattım. Telefonu sadece telekom hatlar ile kullanamadığımı belirttim.
İlk önce durumu anlamadılar. Anlatmak için baya bir çaba sarfettikten sonra durumu anlattım sonrasında telefonumdaki 1 imei için başvurmuştum bu imei yi kullanıma açtılar.
Siz aradığınızda bu tefonun yurtdışı olduğunu btk nın vermiş olduğu yasal sürede telefonu kullanamadığınızı belirtin. Kayıtsız olduğunu söylüyorlar ama siz yasal süreyi belirtip biraz ısrarcı olursanız ilgileniyorlar.

Yok mu bunların halen bi çözümü yazilamiyor mu

Üstadlar, hala bir çözüm bulunamadı mı?

Bugün yeni bir güncelleme geldi güncellemek zararlı mi olur halen bir yöntem bulunmuş değil galiba cihaz eskidi 2 yıl olacak ?

Huawei suitle sürüm dusurebilirsiniz dedi güncelledim zaten Haziran ayinda yine kapanacak telefon

Daha dün çıkan telefonlara herşey yapılıyor nasil bi işlemciymis anlamadim ?

Geri
Üst Alt