Yardım Huawei Honor 8X JSN-L22 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yusuf9863
  • Başlangıç tarihi
100 TL ye şu an yapan varsa hemen yaptıralım. Böyle şeylere inanmayın lütfen. Paranıza ve telefonunuza yazık olur. Bakmadan konuşanlar onlar. Telefonu bırakın 100 TL verin görün sonucu ne olacak.

Şu an server üzerinden yapılıyor. Ama tahminim çok yakında boxlara düşecektir.​

Merhaba Bi güncelleme. Geldi telefona kontrol etme şansınız varmidir

Evet haklısın çözelim artık şu işi son 30

Ben geçen hafta Doğubank'da sordum iki kişi yaparım dedi, biri 350 TL dedi 2 gün sürer dedi, diğeri 500 TL dedi 5 gün sürer dedi, benim de bu ayın sonunda bitiyor, gelecek hafta yaptırmayı düşünüyorum, yaptırabilirsem yazarım.

Ben geçen hafta Doğubank'da sordum iki kişi yaparım dedi, biri 350 TL dedi 2 gün sürer dedi, diğeri 500 TL dedi 5 gün sürer dedi, benim de bu ayın sonunda bitiyor, gelecek hafta yaptırmayı düşünüyorum, yaptırabilirsem yazarım.
Kardesim yaptirirsan yazmayi ihmal etme lutfen tesekkurler..

dun dogubanktaydim . bir sürü yer dolastim. su an yapılamıyor. yaparım diyen oldu biraktim sonra yapamıyoruz su an diye telefon geldi gittik geri aldik.. boxlara guncelleme gelmesi lazim su an yapilamiyor.

dun dogubanktaydim . bir sürü yer dolastim. su an yapılamıyor. yaparım diyen oldu biraktim sonra yapamıyoruz su an diye telefon geldi gittik geri aldik.. boxlara guncelleme gelmesi lazim su an yapilamiyor.
Ozaman bizimtel cope yeni telefon bakmak lazm

Arkadaşlar, honor 8x Kirin710 JSN-L22 4gb/128gb cep telefonum var. Yaklaşık 7 aydır imei atabilecek hale gelmesi için bu telefona sahip kişiler olarak bekliyoruz. Ne zaman gelecek bu imei repair yazılımı, server sürümü, boatloader. Bu telefonları hatta kapalı olarak tablet gibi kullanıyoruz. Devlet telefonlardan yüklü miktarda gelir elde etmek ve telefon satıcısı büyük gsm kuruluşların ekmeklerine bal sürmek için pasaport ve imei kayıt paralarını 1.500,00 TL yaparak yurtdışı global sürümlü garantisiz imei kayıtsız telefonların getirilmesine ambargo koydu. Bu vb... İmei kaydı yapılamayan global sürümlü yurtdışı telefonlara sahip kişilerin hali ne olacak. Sabrımız taşma aşamasına geldi. Herkes bekliyor. Ancak, işin uzmanları bu telefona sahip kişilerin ne yapacakları konusunda yol göstermiyorlar. Kimileri de bir takım fırsatçı kuruluşların 400,00 TL. - 800,00 TL. arasında kilit açılarak imei atılabilir diye fısıltı gazeteciliği yapıyor. Akıllı, uzman birisi çıksın bu mağduriyeti gidermek gerçek, anlaşılabilir, yol gösterici bir çözüm sunsun.

Geri
Üst Alt