Bilgi Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 C432 IMEI Repair Sorunu

pilgrimage

Üye
Merhaba Arkadaşlar Honor 9 Lite imei repair yapılabiliyor mu ? Yapılıyorsa İzmitte nerede yaptırabilirim ? Birde Bu Repair sonrası İmei resetlenmesi veya ne bileyim huawei güncellemelerini almama ozelliklerini kullanama gibi sorunlar oluyor mu ? Nelere dikkat etmem gerekir ?

Umarım konuyu bu sefer dogru yere acmısımdır :)

Teşekküer yardımlarınız icin

Merhaba Arkadaşlar Honor 9 Lite imei repair yapılabiliyor mu ? Yapılıyorsa İzmitte nerede yaptırabilirim ? Birde Bu Repair sonrası İmei resetlenmesi veya ne bileyim huawei güncellemelerini almama ozelliklerini kullanama gibi sorunlar oluyor mu ? Nelere dikkat etmem gerekir ?

Umarım konuyu bu sefer dogru yere acmısımdır :)

Teşekküer yardımlarınız icin
Cihazın tam modeli nedir?

Cihaz benim işteyim su an yanımda değil. Modelini hatırlamıyorum.Akşam bakım yazayım o zaman. teşekkürler.

Model : Honor 9 Lite LLD-L31
32 GB 3GB Ram.

Umarım imei atılıyordur.Birde en onemlisi imei sonrası güncelleme ve orjinallik gider mi ?

Teşekkürler
Yardımların icin.Sağolasın.

Model : Honor 9 Lite LLD-L31
32 GB 3GB Ram.

Umarım imei atılıyordur.Birde en onemlisi imei sonrası güncelleme ve orjinallik gider mi ?

Teşekkürler
Yardımların icin.Sağolasın.
Cihazınızın ayarlarından android sürümü ve aldığı son güncelleme tarihi nedir yazarmısınız.

Hım Cihaz 20 aralıkta gelecek bana ben model numarasını arkadas fotosunu gonderdi o şekilde aldım.Sanırım daha detaylı bilgi gerekiyor.Android Sürümü ve Son Güncelleme Dışında hangi bilgileri vermem gerekli onları yazarsanız telefon gelince bu postun altına hepsini belirtirim sizide yormam.

Kusura Bakmayın bu kadar detay olduğunu bilsem telefon gelince yazardım.Yardımlarınız icin şimdiden cok teşekkür ederim.
Hayırlı akşamlar.

imei işlemi yapacağım icin telefonu actığımda dikkat etmem gereknler nelerdir ? Güncelleme gelirse kabul etme vs gibi bu konuları paylasabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

imei işlemi yapacağım icin telefonu actığımda dikkat etmem gereknler nelerdir ? Güncelleme gelirse kabul etme vs gibi bu konuları paylasabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
Bilgileri Paylaşmadığınız için ne yazarsak farazi olur. Tek uyarımız cihazın ayarlarından sistem güncellemelerini kapatın ve gelirse güncelleme yapmayı erteleyin.

Tamam Hocam Çok TEşekkürler.Cihaz gelince bilgileri paylasacağım.Cok Sağolun değerli yardımlarınız icin.

Herkese tekrardan iyi akşamlar
Model : Honor 9 lite
Telefon İngiltereden alındı Sanırım Europe Bolgesi.Global
Derleme Numarası : LLD-L31 8.0.0.136(C432)
Emui ve Android Sürüm 8.0
Andorid Güvenlik Yaması : 1 Agustos 2018

Bu Şartlarda ilgili box'larla veya Sigmakey ile imei repair yapmamda sorun cıkar mı ? En Onemlisi Eğer Sorun cıkmadan imei repair yapılırsa İmei işlemi sonrası güncelleme geldiğin alırmı ? veya Telefonu kapatıp acınca veya güncelleme alınca imei kaybolması gibi şeyler olur mu ? Musait olduğunuzda cevaplayabilirseniz sevinirim.Eğer sorunsuz olur derseniz W3X Team Demo alıp denemek istiyorum.Bu konuda ayrıca yardımcı olursanız sevinirim.Eğer olmaz Box güncellemesi beklememiz gerekiyorsada o zaman satın alıp denerim olmassa.

Teşekkürler
Hayırlı akşamlar
Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• P_20181221_215600.jpg
    P_20181221_215600.jpg
    232.5 KB · Görüntüleme: 39
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sigmakey dısında bu 1 Agustos Güvenlik Yamasını Hangi boxlar Huawei Andorid 8.0 imei repair işleminde sorunsuz.Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Teşekkürler.

Birde Cihazın Unlocked olduğunu nasıl anlıyoruz ?

Teşekkürler.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Gonderdiğim veriler honor 9 lite imei repair yapabilirmiyiz ? Serdar hocam yardımcı olacağınızı belirtmiştiniz.Yardımlarınız bekliyorum.
Teşekkürler.

Herkese tekrardan iyi akşamlar
Model : Honor 9 lite
Telefon İngiltereden alındı Sanırım Europe Bolgesi.Global
Derleme Numarası : LLD-L31 8.0.0.136(C432)
Emui ve Android Sürüm 8.0
Andorid Güvenlik Yaması : 1 Agustos 2018

Bu Şartlarda ilgili box'larla veya Sigmakey ile imei repair yapmamda sorun cıkar mı ? En Onemlisi Eğer Sorun cıkmadan imei repair yapılırsa İmei işlemi sonrası güncelleme geldiğin alırmı ? veya Telefonu kapatıp acınca veya güncelleme alınca imei kaybolması gibi şeyler olur mu ? Musait olduğunuzda cevaplayabilirseniz sevinirim.Eğer sorunsuz olur derseniz W3X Team Demo alıp denemek istiyorum.Bu konuda ayrıca yardımcı olursanız sevinirim.Eğer olmaz Box güncellemesi beklememiz gerekiyorsada o zaman satın alıp denerim olmassa.

Teşekkürler
Hayırlı akşamlar
Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle sürüm düşürmeniz gerekiyor.Daha sonra chimera, sigmakey hcu ile denenebilir.

Ekleme: Aramalarıma rağmen düşük bir yazılıma ulaşamadım.

Son düzenleme:
Düşük yazılım versiyonu nedir ? Bende arıyayım.

Peki aşağıdaki firmware typelerinden hangisini secmemiz gerekli.

Teşekkürler.

1- OTA Firmware: (Over The Air) That maen the update file can install on the available os and upgrade or fix some bugs. (if the update biuld number is compatible with your phone).

2- FullOTA: Full OTA MF firmware is Full package of firmware and it can unbrick your phone.

3- FullOTA-MF: Full OTA MF firmware is Full package of firmware and it can unbrick your phone model with any buid number.

4- FullOTA-PV: Full OTA PV firmware is a Point-Version firmware, which means it can unbrick your phone depend on build number.

5- OTA-PV: Point-Version, such firmware are designed to update from one version of android to another. (build number is important)

6- OTA-MF: MF is a multi-file firmware, which means that there are several update packages in it.

Geri
Üst Alt