Yardım Huawei Honor 9 Lite Sürüm Düşürme Hatası

pilgrimage

Üye
Merhaba arkadaşlar, Honor 9 lite sürüm düşürmek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor.

sdcard : 16gb sandisk class 10
model honor 9 lite
yüklü sürüm;
LLD-L31 8.0.0.136(c432)
Andorid güvenlik yaması : 1 Agustos 2018

Downgrade yapılmak istenen sürüm
LLD-L31 8.0.0.130(c432) Nisan Yaması

şu siteden indirdim.
Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) official firmware

Nerde hata yapmıs olabilirim. İndirdiğim firmware ilemi ilgilidir durum yoksa 1 Agustos Güvenlik yaması nedeniyle sürüm düşürmeye izin vermiyor mu ?

Bu konuda değerli yardımlarını ve yonlendirmeleriniz bekliyorum.

Teşekkürler.
İyi Pazarlar :)

Ekli dosyalar

• P_20181223_095640_1.jpg
    P_20181223_095640_1.jpg
    353.5 KB · Görüntüleme: 32

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Konu ekini Yardım olarak değiştirdim. Bundan sonra dikkat edersiniz.
Donanım ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır .
İyi forumlar

Cihazın genel bilgilerini konuya ekler misiniz yazılım ve hakkında kısmındaki bilgiler. Büyük ihtimal uyumsuz bir yazılım indirdiniz. Adım adım ilerleyelim daha iyi olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cihaz ekte gonderdim ozelliklerde.

Ekli dosyalar

• P_20181221_215600.jpg
    P_20181221_215600.jpg
    232.5 KB · Görüntüleme: 55
Yada BURADAN hangisi lazımsa REPAİR işlemi için onu indir listeden cihazına uygun romlardır

Hocam bununlada olmadı.sunu farkettim sdcard dload klasrou acıp sadece update.app kopyaladıklarımın hiç biri olmadı.

En son gonderdiğiniz linkteki View Folder - AndroidHost.RU

LLD-L31C432B132 version indirdim onunla downgrade yapabildim 136'dan 132V sorunsuz olarak sürüm düşürdü.Andorid secirty patch 1 haziran 2018 geldi.Ama bu security patch imei repair yapılıyor mu onu bilmiyorum sigmakey vs.Sanki Haziran oncesi yapılabiliyor gibi gozukuyor.Birde Nedense androidgost.ru olan linklerdeki dload icinde update sd.zip bir klasor daha var onları sorunsuz guncelliyor.Neden boyle acaba ?

Yardımlarınız icin teşekkürler.

LLD-L31C432B131 versiyonu iki klasorlu olan mesela Dload içinde LLD-L31A_hw_eu klasor birde update_sd.zip şeklinde olanın Mayıs 2018 Patchli olanı bir türlü bulamadım internette nedense :) Araştırmaya devam.Bir yerlerde olmalı bu versiyon.

LLD-L31C432B132 version indirdim onunla downgrade yapabildim 136'dan 132V sorunsuz olarak sürüm düşürdü.Andorid secirty patch 1 haziran 2018 geldi.Ama bu security patch imei repair yapılıyor mu onu bilmiyorum sigmakey vs.Sanki Haziran oncesi yapılabiliyor gibi gozukuyor.Birde Nedense androidgost.ru olan linklerdeki dload icinde update sd.zip bir klasor daha var onları sorunsuz guncelliyor.Neden boyle acaba ?

Haziran olması lazım. Deneme yaptınız mı? SigmaKey Box ile bir deneyin.

Birde şunu unutmayın, bu cihazlarda çok sık rastladığımız bir sorun hafıza kartı ayırmaktadır.

Huawei bölümünde cihazın bölgesine bakın ve o bölgeye uygun yazılımları deneyin.

Bu Yazılımı kullanın çıkan zip dosyasından Software klasörünün altındaki dload klasörü hafıza kartına atıp deneyin. Link Burada

Selam arkadaşlar sorunsuz olarak imei repair işlemini HCU ile yaptım.Yardımlarınız icin teşekkürler.

Aşağıdaki versionla downgrade sorunsuz olarak yaptı Hcu ile repair işlemini tamamladı.
Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 Leland-L31A 8.0.0.132(C432)_Firmware_Android 8.0.0_EMUI 8.0.0 United Kingdom,Spain,Switzerland,France,Germany,Portugal androidhost.ru.zip

1 Haziran 2018 Security Patchli sorunsuz olarak repair işlemini tamamladı.

Selam arkadaşlar sorunsuz olarak imei repair işlemini HCU ile yaptım.Yardımlarınız icin teşekkürler.

Aşağıdaki versionla downgrade sorunsuz olarak yaptı Hcu ile repair işlemini tamamladı.
Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 Leland-L31A 8.0.0.132(C432)_Firmware_Android 8.0.0_EMUI 8.0.0 United Kingdom,Spain,Switzerland,France,Germany,Portugal androidhost.ru.zip

1 Haziran 2018 Security Patchli sorunsuz olarak repair işlemini tamamladı.
Geri dönüş için teşekkürler.

cihaz sadece fastboot modda açıyor cihaz şuan 9.0 fakat ben 8.0 atacam sigma hata veriyor eft de aynı nasıl downrange yapabilirim

Geri
Üst Alt