cek10

Üye
Honor Con-l29 frp 8.1 adb motodu denedim olmadi authorized ekrana gelmiyor onun icin bu metod yararsiz elle denedim olmadi ?

Yardima ehtiyac var suna fabrika romu atmak istiyorum kimde var ve soru su rom atdikdan sonra cift imei tekliye donmezki bir dafa olmus o yuzden soruyrum

Security Patch September 1. 2018

Edit = Çözüldü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Honor Con-l29 frp 8.1 adb motodu denedim olmadi authorized ekrana gelmiyor onun icin bu metod yararsiz elle denedim olmadi ?Yardima ehtiyac var suna fabrika romu atmak istiyorum kimde var ve soru su rom atdikdan sonra cift imei tekliye donmezki bir dafa olmus o yuzden soruyrum
Fastboot modda EFT Dongle ile denediniz mi?

hayir bak onu unutdum simdi deneyib bildiririm onceden tesekkurler

fastboot getvar all

yazıp öğren. IMEI hariç buraya yaz bakalım.

slm serdar ustam konu ile alakalı değil ama şimdiden kusura bakma.bende huawei honor 9n LLD-AL20 c675 var.ben cihaza repair yapmak için board software yükledim repair yaptım daha sonra normal yazılım yükledim.cihaza şebeke gelmiyor oeminfosu bozulmuş oeminfo yedeğide yok.ne yapsam bulamadım.bu cihazın düşük versiyonlu imei repair yazılım lazım.şimdiden çok teşekkürler.

slm serdar ustam konu ile alakalı değil ama şimdiden kusura bakma.bende huawei honor 9n LLD-AL20 c675 var.ben cihaza repair yapmak için board software yükledim repair yaptım daha sonra normal yazılım yükledim.cihaza şebeke gelmiyor oeminfosu bozulmuş oeminfo yedeğide yok.ne yapsam bulamadım.bu cihazın düşük versiyonlu imei repair yazılım lazım.şimdiden çok teşekkürler.
WhatsApp üzerinden yazın bakalım.

Siteye giriş kısmında numara var.​

bunu eft pro ile test point edib aca ilersin test point noqdesi kameranin altindadi

Geri
Üst Alt