Bilgi Huawei Honor Play COR-AL10 IMEI Repair Sorunu

Lafdemligi

Üye
Screenshot_20190102_103657.jpg

Cor-al10 modeline imei repair mümkün müdür ? İlk sim kapandı ikinci sim için de yaklaşık 3 ay bi sürem kaldı.

1 kasımda güncelleme almış. Ama elimde firmware finder diye bi program var. Eylül ayındaki sürüme indirebilirim sanırım.

Elimizde mi patladı yani bu cihazlar şimdi :(

Screenshot_20190102_123438.jpg

Elimde hiç program yok. Kullanıcıyım sadece. Bu işlerle hiç uğraşmadım. Sadece internette araştırdığım kadarıyla bootloader açılmadan imei yüklenemediğiydi. Belki burada yapan ustalar vardır diye sorma gereği duydum. İnşaallah yapılabiliyordur yada yapılabilir ilerleyen zamanlarda

Ekli dosyayı görüntüle 1907

Elimde hiç program yok. Kullanıcıyım sadece. Bu işlerle hiç uğraşmadım. Sadece internette araştırdığım kadarıyla bootloader açılmadan imei yüklenemediğiydi. Belki burada yapan ustalar vardır diye sorma gereği duydum. İnşaallah yapılabiliyordur yada yapılabilir ilerleyen zamanlarda
Siz kendiniz manuel yollar ile yapmazsınız. Bunun için bir teknik servise uğramanız gerekiyor.
Firmware finder uygulmasını play mağazadan indirin. Oradan düşük sürüm eski tarihli bir yazılım indirip deneyebilirsiniz.

Eski tarihli sürüme düşürüldüğünde yapılabilme ihtimali nedir ? Ben o uygulamayı indirip kontrol ettim. Eski sürümler var fakat imei atılamayacaksa boşuna uğraşmak istemiyorum. Hangi sürüme kadar indirirsem IMEI atılabilir
Screenshot_20190102-144644.jpg

Eski tarihli sürüme düşürüldüğünde yapılabilme ihtimali nedir ? Ben o uygulamayı indirip kontrol ettim. Eski sürümler var fakat imei atılamayacaksa boşuna uğraşmak istemiyorum. Hangi sürüme kadar indirirsem IMEI atılabilirEkli dosyayı görüntüle 1913
3. sıradakini yükleyebilirseniz güzel olur. Nerede ikamet etmektesiniz. Ona göre size yakın arkadaşlarımız varsa yönlendirebiliriz.

Yüklerim sorun olmaz o kolay kısmı. İstanbul esenlerde ikamet ediyorum yakın birileri varsa en azından denemiş oluruz halledebilirsek ne mutlu

Yüklerim sorun olmaz o kolay kısmı. İstanbul esenlerde ikamet ediyorum yakın birileri varsa en azından denemiş oluruz halledebilirsek ne mutlu
Yüklemeyi deneyin. Yükleme olursa denemek için size yakın arkadaşlarımız var. Yönlendiririz.

Tamam ustam deneyip dönüş yaparım size. Siz de zahmet olmazsa yönlendirme yaparsınız

arkadaşlar honor play alcaktım da vazgeçtim sizce ilerde imdi çıkar mı

Bende mi 8 SE var takas etmeliyim yani Yeni gelmiş honor play 4+4 açık simleri ocak ayında yine yenileniyormuş toplam 16 ay dedi abi sizce almalı mıyım
Evet 8 ay toplam 16 ay eder. Ben olsam Huawei kullanmaya devam ederdim.

İmei kayıtlı olmayınca kullanamam diye hocam adama diyip hemen takas ediyim mi

Geri
Üst Alt