Bilgi Huawei Honor Play COR-L29 8.2.0131 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Fatdem
  • Başlangıç tarihi
Sigmakey ücretli mi? Ücretli ise ne kadardır, ne şekilde yapılıyor, Android sürümü 8.1.0

Sigmakey ücretli mi? Ücretli ise ne kadardır, ne şekilde yapılıyor, Android sürümü 8.1.0
Huawei bazı Modeller sürüm düşürülerek işlem yapılabiliyor. 2018 yılında android 8.0 güncellemesi almış ise tam kesin olmamakla beraber yapılmıyor. Ama tabi gene de denemek lazım. Bu alanda ilgili başarılı araçlar var Chimera, HCU, SigmaKey Box gibi.

Screenshot_20181206-010237.jpg

Sürüm, bu şekilde, istanbulda yardımcı olabilecek birisi var mı, nerede yaptırabilirsiniz, Kadıköy daha yakın bana mümkünse

Sürüm, bu şekilde, istanbulda yardımcı olabilecek birisi var mı, nerede yaptırabilirsiniz, Kadıköy daha yakın bana mümkünse
Bu cihazı denemek lazım. SigmaKey Box, Chimera Tool ve HCU gibi araçlar destek veriyor. Ama dediğim gibi 2018 yılında android 8.0 güncellemesi almış ise sürüm düşürüp öyle yapılıyor. Ama bazılarında sürüm düşürme olurken bazılarında olmuyor. Yeni Güvenlik güncellemesi almış olanlarda olmuyor.

Özellikle Ekim ve Kasım güncellemesi alanlarda çoğu sürüm düşmüyor. Yapıyorum diyenler mutlaka çıkacaktır belki yapanlarda vardır ama bu cihazdan benim elime gelmedi. Deneme fırsatım olmadı.

Cihaz sizin elinizde ise sizde sürümü düşürmeyi deneyebilirsiniz veya yakında bir teknik servis varsa Huawei için profesyonel araçlar ile bir deneme yaptırabilirsiniz.

Bu cihazın Çin versiyonunu alacağım.
İmei işlemi yapılabiliyor mu?

telefonu aldığımda sürümü 8.2.0.105 ti bu durumda 8.0 güncellemesi almadıysa yapılabilirmi , ben aldıktan sonra 8.2.0.131 güncellemesini yaptım.

İyi günler, android sürümü 8.0 değilse sigmakey ile yapılması mümkün gibi görünüyor.
bağzı 8 yazılımlara atıyor sigma 1 eylül de gelen guncellemeler yemıyor sigmada düşürmek gerekiyor

Bu cihaz EMU 8.2. Malesef Çok güncel bir cihaz Huawei'in Bootloader ı kapattıktan sonraki piyasa sürülen model malesef işlem gerçekleştirilemiyor. İşlemci türü yapılan modeller ile aynı görünse bile yeni güvenlik türüne sahip olduğu için Özel araçlarda Güncelleme Beklemek zorunda. Şuanlık zor
Teşekkür cvp için, sizce repair araçları ne zaman uyumlu olur bu model için

Teşekkür cvp için, sizce repair araçları ne zaman uyumlu olur bu model için
Bu Cihazlar umutsuz vaka şahsi görüşüm ne zaman geleceğini geçtim daha önce açılıp da yeni güncellemeler ile açılamayan cihazlar mevcut. Uzun bir süredir özel bir firma üzerinden sürekli mail yazıp görüşüyoruz ve şikayet olarak sürekli durumu söylüyorum ama üzerinde çalışıyoruz cevabı alıyorum.

teşk, peki bi yerde twrp recovery buldum sanırım bu cihaza yüklenebiliyor, bunu yüklesem sonrada imei maker ile imei repair dan sonra twrp ile telefona yükleniyor mu,
bu yöntem işe yararmı, çok fazla anlamıyorum bu işlerden ama nette araştırarak bu yöntemi gördüm.

Bu Cihazlar umutsuz vaka şahsi görüşüm ne zaman geleceğini geçtim daha önce açılıp da yeni güncellemeler ile açılamayan cihazlar mevcut. Uzun bir süredir özel bir firma üzerinden sürekli mail yazıp görüşüyoruz ve şikayet olarak sürekli durumu söylüyorum ama üzerinde çalışıyoruz cevabı alıyorum.

teşk, peki bi yerde twrp recovery buldum sanırım bu cihaza yüklenebiliyor, bunu yüklesem sonrada imei maker ile imei repair dan sonra twrp ile telefona yükleniyor mu,
bu yöntem işe yararmı, çok fazla anlamıyorum bu işlerden ama nette araştırarak bu yöntemi gördüm.
Twrp ile olacak birşey değil. Profesyonel araçlar lazım.

Bootloaderı Açmadan cihaza TWRP yüklemeniz mevcut değil.
Not: Bu işlemler TWRP yada sizin düşündüğünüz işlemler yapılması imkansız. Bu işlemler için Özel araçlar Boxlar Kullanılıyor.

İyi günler Herhangi bir araçta bu modele imei desteği çıktımı

İyi günler, bu model imei repair desteği çıkarsa , maliyeti ne olur, çift simli telefonum

Geri
Üst Alt