Son durum silivriserdar mapustan kurtar artik

bununla ilgili bir gelişme varmı imei uçmuş bir nova 3i alacağımda ümit varsa alayım :)

Kaç defa mail attım.Siz Huawei p30 u soruyorsunuz. Ben daha p20 pro imesini halledemedim. :(

HCU iletişim adresi var mı? Bulamadım. Güncelleme konusunda geri kaldılar.

bende de 2 tane honor 10 lite var. ne zaman destek sağlarlar acaba gerçekten merak ediyorum.

belki benim tahminim küçük bir ihtimal ama z3x ve octopus kredi işlemi eklediği için bence chimerada kredi üzerinde çalışıyor herhangi bir bilgim yok ama sadece tahmin yoksa z3x a10 dan a50 kadar repair işlemini yapınca chimerada birşeyler yapardı diye düşünüyorum bence gelecek olan güncellemede yeni repair işlemlerinde kredi olacak diye tahmin ediyorum
chimera dediğiniz gibi bir işlem yapabilir. mesela atıyorum +100 kredi ile şu modellere de şu işlemleri yapabilirsiniz diyerek yeni bir uygulama yapabilir.
Normalde chimera zaten 1190 kredi ile açıyor. +100 ile şunlara da işlem yapabilirsiniz derler. ama box firmaları bu işi ticarete döktü de denebilir. her yeni güncellemeye extra ücret alıyorlar artık.

chimera dediğiniz gibi bir işlem yapabilir. mesela atıyorum +100 kredi ile şu modellere de şu işlemleri yapabilirsiniz diyerek yeni bir uygulama yapabilir.
Normalde chimera zaten 1190 kredi ile açıyor. +100 ile şunlara da işlem yapabilirsiniz derler. ama box firmaları bu işi ticarete döktü de denebilir. her yeni güncellemeye extra ücret alıyorlar artık.
sigma bile şimdi pack 4 çıkarmış :D oda para umt kredi sıra chimerada bence onun alt yapısı yapılıyor

Geri
Üst Alt