Kirin 710 da bi gelişme varmıdır

8 aydır bekliyorum, artık yarın 2. sim slotuna geçeceğim +4 ay daha gelecek, 4 ayda hallolur umarım diyorum, her geçen gün umudum azalıyor gerçi:)

8 aydır bekliyorum, artık yarın 2. sim slotuna geçeceğim +4 ay daha gelecek, 4 ayda hallolur umarım diyorum, her geçen gün umudum azalıyor gerçi:)
Malesef daha olmuyor. Bu arada yurt dışından gelen cihazların kapanma süresi 5 ay oldu diye okudum

Malesef daha olmuyor. Bu arada yurt dışından gelen cihazların kapanma süresi 5 ay oldu diye okudum

ocak 10'da 2. sime geçmem lazımdı, yeni yıl uzatması geldi +4 ay daha 1. simi kullanmış oldum, 5 ay ise +1 ay daha demek o da güzel olur :) 1,5 yıl geçti p30 serisinin piyasaya çıkışı üzerinden henüz yapılamamış olması, yapılamayacak gibi hissettiriyor. Yapılamazsa da açıkçası para verip işletmek yerine, 0 board alarak sorunu çözmeye çalışırım gibi geliyor, aynı para neredeyse:)

Kapanan cihazlar heryıl başında tekrar sıfırlanırmış yani tekrar açılırmış doğrumu hocalarım cihazım honor magic 2 sanırım hiç bir zaman çıkmayacak kayıt işi kirin 980 ?

Kapanan cihazlar heryıl başında tekrar sıfırlanırmış yani tekrar açılırmış doğrumu hocalarım cihazım honor magic 2 sanırım hiç bir zaman çıkmayacak kayıt işi kirin 980 ?
Bilgim kadarıyla yıl başından sonra 1 kez daha açılıyor

Honor 20 pro almak istiyorum yurtdışında ama bu IMEI olayindan korkuyorum çünkü forumu araştırınca Eylül ayindan beri kirin 980 için IMEI repair olayının çıkmasını bekliyor arkadaşlar ve daha çıkmamış

Honor 20 pro almak istiyorum yurtdışında ama bu IMEI olayindan korkuyorum çünkü forumu araştırınca Eylül ayindan beri kirin 980 için IMEI repair olayının çıkmasını bekliyor arkadaşlar ve daha çıkmamış
Almayın. Büyük ihtimalle olmayacak.​

Huawei Kirin 710,970,980 ve s. cihazlarda yeni bir key yerleştirmiş.Bu yüzden hiç bir box/dongle/tool IMEI işlemi yapamıyor.Huawei, Apple gibi yapmış IMEI hardware ile olmuş.Bu yüzden IMEI Repair güncelemesi gelmiyor 2+ yıldır.Bence hiç bir zaman da gelmeyecek
Huawei BL unlock'u da kapatdığına göre IMEI Repair geleceyini sanmıyorum

Huawei Hi Slicon Krin 970 işlemcili cihazlar artık IMEI Repair işlemi oluyor.​

Kirin 710 yok.Ama bi çoğu varmış.Yakınlarda gelir Kirin 710 da.Nihayet

Geri
Üst Alt