@selami023 benim p30 da kapandı. bana cert yazma mantıklı geliyor ama bu kadar usta hiç ses etmediğine göre bekleyeceğiz biraz daha :/

Afrikalı arkadaşlar "Huawei P30 ELE-LXX Secure Data Certificate For Imei Repair DUAL SIM" yapmaya başladıklarını iddia ediyorlar...

pakistanlı lar da yapıyor whatsapp ta konuştuk sigma nın pack 5 i ile mümkün olduğunu söylediler.

güzel haberlerini bekliyoruz :)

valla biraz tuzlu bir rakama yapılabilir dedi usta ama kalıcı bir çözüm mü olur geçici bir çözüm mü olur ona ilişkin bilgileri henüz yok. Ama kapalı telefonların imei'larını 2 ay daha uzatabiliyorlarmış onu yapıcaz şimdilik bilgi için site girişindeki tel no'ya whatsup'dan yazın..

valla biraz tuzlu bir rakama yapılabilir dedi usta ama kalıcı bir çözüm mü olur geçici bir çözüm mü olur ona ilişkin bilgileri henüz yok. Ama kapalı telefonların imei'larını 2 ay daha uzatabiliyorlarmış onu yapıcaz şimdilik bilgi için site girişindeki tel no'ya whatsup'dan yazın..

Evet belli bir fiyat karşılığı yaptım ben telefon açıldı şuan kullanıyorum. Birde
Face de androidbrick sayfasına bakınız ve takip ediniz.

Evet belli bir fiyat karşılığı yaptım ben telefon açıldı şuan kullanıyorum. Birde
Face de androidbrick sayfasına bakınız ve takip ediniz.

Selam...
hangi seri telefonda yaptirdiniz... karşidaki kişi güvenilir sanirim.. teşekküer...

2 ay hocam yani 60 gün çift hat varsa toplamda 120 gün kullanıma açılır

huawei kirin 980 ler için herhangi bir gelişme yok mu?

bu kirin 710 ımel repair işi cok uzadı umudu kestim artık cok gecıktı ve suan herhangi bir bilgide yok. telefonlar çöp olacak galiba.

yılbaşında kullanım hakkı sıfırlanıyor

@selami023 her yıl yeniden yeniden sıfırlanıyor mudur acaba? ben geçen sene de yararlanmıştım sıfırlanmadan, yine sıfırlanırsa +8 ay daha geliyor demektir :)

kirin 980 ler için imei kaydı oluyor deniliyor varmı net bilgsi olan?

afakı bı bılgı gıbı geldı bana bende duydum ama kırın 710 bıle suan ıcın olmuyor dıye bılıyorum

ustalar merhaba 2018 yılında Çinden aldığım çift sim girişli huawei enjoy 9 plus telefonum 2019 eylül ayında kapandı.2020 ocak ayında tekrardan açıldı yaklaşık 9 ay kullanımdan sonra kapandı.2021 başında tekrardan aktif olurmu.Yazılım işi zor gözüküyor bu modelde sanırım.

Geri
Üst Alt