Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Huawei IMEI Repair olmayan cihazlar hakkında neler yaparız onunla ilgili birşeyler yazmak istiyorum.

Bu konu bayadır gündemde ve uzun zamandır herkesin 4 gözle beklediği bir olay. Ama ne yazıkki boxlar ve server üzerinden hiç bir işlem olmuyor.

Bu konuyu açmamın sebebi bu durumdan mağdur olan üyelerimiz ile birlikte hareket edip Huawei üzerinden çalışan box ekiplerine mail yoluyla isteklerimizi söylemek.

Tabi ne kadar dikkate alırlar bilemeyiz ama biz elimizden geleni yapalım.

Ben burada bazı Huawei üzerinden çalışan ekiplerin mail adreslerini paylaşacağım.

Sizlerde bu maile isteklerinizi yazıp mail atarsanız belki bir farkındalık yaratmış oluruz. Özellikle Elinizdeki modelleri ve işlemcileri belirterek yazarsak daha iyi olur.

Mesela Huawei P Smart INE-LX1 Huawei Krin 710 IMEI Repair support Please gibi ingilizce yazarsak daha iyi olur.

Tarafıma gelen cevap budur arkadaşlar

Ekli dosyalar

• 88451D52-93E4-4BFA-912D-E3636331B021.jpeg
    88451D52-93E4-4BFA-912D-E3636331B021.jpeg
    431 KB · Görüntüleme: 66
İmei kapanan telefonum an itibariyle kendi kendine açıldı. Sistem falan mı çöktü acaba ?

1 kereliğine bu hak veriliyor. 8 ay daha kullanım hakkı sunuluyor. Yeni yıl geldiği için.
Hocam Kasım 2018 yılında Çin'den aldığım huawei Enjoy 9 plus çift sim girişli Kirin 710 işlemcili telefonumu yaklaşık 9 ay kullandıktan sonra Eylül 2019 yılında kapandı.Senin yazıyı okuyunca merak ettim sim taktım şuan tekrardan aktif oldu.:):)

Hocam Kasım 2018 yılında Çin'den aldığım huawei Enjoy 9 plus çift sim girişli Kirin 710 işlemcili telefonumu yaklaşık 9 ay kullandıktan sonra Eylül 2019 yılında kapandı.Senin yazıyı okuyunca merak ettim sim taktım şuan tekrardan aktif oldu.:):)
:) Gecmiş Olsun Bi Süre Daha Kulaırsınız Öyle

benimkide bugün aktif olmuş. rahmetli babamın hattını taktım. bugün banka aramış şaşırdım nasıl olur dedim. tam elimde yine arayınca anladım ki açılmış

Benim de haziran 2019 da kapanmıştı. Çift simli p20 pro ikisi de çalışmıyor :( benşm neden açılmamış ki

Bir de arkadaşlar ingiltereden p20 pro aldım malum kapandı. Şu an emu 9.1 güncellemesi geldi. Sizce güncellemeyi indireyim mi. Boxlara güncelleme gelincr imei değiştirmede problem yaşar mıyım.

Bir de arkadaşlar ingiltereden p20 pro aldım malum kapandı. Şu an emu 9.1 güncellemesi geldi. Sizce güncellemeyi indireyim mi. Boxlara güncelleme gelincr imei değiştirmede problem yaşar mıyım.
Sorun yaşarsınız. Güncellemeyin

Cihazi letgoya koymuştum satmakta kararlıyım bugün bi baktım aktif olmuş tekrar ?
Nova 3i INE LX2

merhaba arkadaşlar herkese bol kazançlar sanırım şuanda gündemde olan sıkıntılı cihazları üzerini örtücek Hydra Tool

belki yardımcı olur konuya dahil kontrol etmenizi tavsiye ederim

P30 pro'yu Kasım 1'de kullanmaya başlamıştım ve şimdiye kadar hiçbir uyarı gelmemişti. Dün mesaj geldi ve 120 gün içinde kapanacaktır diye uyarı geldi. Heralde benzer şekilde bizim kafada, 8 ay kadar rahat edecek. İnşallah o zaman kadar bir çözüm bulunur elbet. İyi geceler :)

Geri
Üst Alt