Hocam sim1 ve sim2 ye ttkom taktjm ikisi dr çalışmadı sonra türkcel ve vodafoneyi sadece sim1 e taktım sim 2 ye hiç takmadım. O yüzden sim 2 ye taktığım ttkom için süre başlamış olmaz demi. Sonuçta hiç şebeke gelmedi. Bu arada ben 7 8 ay diye duymuştum 4 ay mı süre
vallahi hocam ttelekom u taktın diye süre başlarmı bilmiyorum ama mantık yürütürsek çalışmayan birşey nasıl kayıt altına alır o zor 1 hat için 120 gün bizde çift hat olduğu için 8 ay süre oluyor bu arada sorunu çözdüğüne sevindim

Evet arkadaşlar bende türktelekom simi taktım çalışmadı Vodafone'u taktım direk Volte 4g yazısı geldi Türktelekoma nerden şikayet te bulunabiliriz bu konu hakkında
hiç boşuna uğraşma ben denedim daha çok sinirden kanser olursun

vallahi hocam ttelekom u taktın diye süre başlarmı bilmiyorum ama mantık yürütürsek çalışmayan birşey nasıl kayıt altına alır o zor 1 hat için 120 gün bizde çift hat olduğu için 8 ay süre oluyor bu arada sorunu çözdüğüne sevindim
Teşekkürler. Bu arada her yıl böyle af geliyor mu 4 ay

Hocam tamam 8 ay daha güzel olduda 8 ay sonra ne yapacağız yine kapanacak ? halen bi haber yok chimera dan mail gelmiyor artık bana bilgisi olan varmi

Hocam tamam 8 ay daha güzel olduda 8 ay sonra ne yapacağız yine kapanacak halen bi haber yok chimera dan mail gelmiyor artık bana bilgisi olan varmi
Baya zaman oldu gerçekten. Hala haber yok. Bakalım ne olacak. Beklemeye devam.​

Umarım bir ay içinde bunu yapabiliriz, tüm kullanıcılar bu konuda bildirim alacak!
Beyler yüklenmenin tam zamanı 30 40 kişi yazarsa belki bu ay piyasaya sürülür

Ekli dosyalar

• IMG_20200130_183401_481.jpg
    IMG_20200130_183401_481.jpg
    123.7 KB · Görüntüleme: 47
Umarım bir ay içinde bunu yapabiliriz, tüm kullanıcılar bu konuda bildirim alacak!
Beyler yüklenmenin tam zamanı 30 40 kişi yazarsa belki bu ay piyasaya sürülür

Yazmaya gerek yok ki hazır olduğunda yayınlayacaklar zaten.

Bir gelişme var mı ki neredeyse yarım ay geçmiş bilgi vereli, 4 gözle bekleniyorsun chimera :)

Geri
Üst Alt