ustalar merhaba 2018 yılında Çinden aldığım çift sim girişli huawei enjoy 9 plus telefonum 2019 eylül ayında kapandı.2020 ocak ayında tekrardan açıldı yaklaşık 9 ay kullanımdan sonra kapandı.2021 başında tekrardan aktif olurmu.Yazılım işi zor gözüküyor bu modelde sanırım.

Evet her yıl sınırlanıyor.

Merhaba yıl başında hakkınız yenilenir. Ve şuan net bir bilgi yok ama kirin 980, 710 Lara imei atılabililiyor.

Ayrıca site yönetimi konu hakkında açıklama yapabilir mi ben sürekli sosyal medya da kirin 980 imei ok kirin 710 imei OK gibi yazılar görüyorum ama net bilgi veren yok maalesef. Bu konu hakkında bizlere bilgi verebilirmisiniz?
Benim araştırarak ulaştığım bilgiler arasında sigma, chimera ve octoplus boxları ile imei repair işlemi yapılabiliyor. Sizlerin konu hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim?

merhaba arkadaşlar kirin 710 icin bir gelişme yok mu?
Screenshot_20201216_044139.jpg

iki güne kirin 980 çikar sanırım... boardlarda yeni yıl süprizi geliyor yaziyorlar...

HCU Client Tool ekledi olmayan modelleri ama hala olmuyor. Denedik hata veriyor. Büyük ihtimalle bir sonraki güncellemeyi ile çözülecek.

Konuyu düzenleme yapıyorum.

Kapali olan telefonu açılan varmı yeni yıl itibariyle.. sifirlama oldumu ? deneyen paylaşşın lütfen

merhaba gecen yılbası sıfırlamadan faydalanmıstım fakat bu sans 1 sefer yuzumuze guluyor sanırım,hala simler aktif olmadı.
jkm-al00b huawei enjoy 9 plus telefonumun .çöp olmasına az kaldı.

• Beğen
Tepkiler: ato
merhaba gecen yılbası sıfırlamadan faydalanmıstım fakat bu sans 1 sefer yuzumuze guluyor sanırım,hala simler aktif olmadı.
jkm-al00b huawei enjoy 9 plus telefonumun .çöp olmasına az kaldı.
Hayır yanılıyorsun Her yıl şebeke veriliyor,bende j52016 var 2 yıldır açılıyor ayrıca mate 20 lite şu an her ikiside açıldı,ilaki yılın ilk gününde açılacak diye bişi yok yarın öbürgün kesin açılır merak etme

Yurt dışı cihazı kayıt olmadan 1 yıl mı 8 ay daha açılıyor

Ben de P30 pro var, 2021 itibarıyla tekrar aktif.

Bir sim yuvasına ister 5 saniye şebeke gelsin,o sim imeisi geri sayıma girer.,ister kulan ister kulanma.. onun için tam 4 ay aynı sim yuvası kulanılmalı,ayrıca imei repair yapılan xioami cihazların cihaza ait efs ve qcn yedeği varsa ve restore edilirse her iki simde orginal imei olarak çalışır

honor 8x telefonum hala açılmadı. Yukarıda bazı arkadaşlar telefonlarının açıldığını yazmış.
Belli aralıklarla mı açılıyor telefonlar yoksa benim telefonda mı sıkıntı var?

honor 8x telefonum hala açılmadı. Yukarıda bazı arkadaşlar telefonlarının açıldığını yazmış.
Belli aralıklarla mı açılıyor telefonlar yoksa benim telefonda mı sıkıntı var?

Bekleyin ilk hafta içinde açılır.

Hattınız nedir? Hattan hata açılma süreleri değişiyormuş diye duydum doğruluk payı var mıdır? Ben Vodafone luyum
Turkcell kullanıyorum. Değişiklik gösterdiği konusunda herhangi bir bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem.

Bekleyin ilk hafta içinde açılır.
Teşekkürler. Geçen sene ayın 2sinde açılmıştı. Bu sefer açılmayınca telaşlandım.
Acaba 2. sefer açılmıyor mu diye düşünmeye başladım. Yukarıda açılacağını belirten arkadaşlar var ama internette bunun hakkında herhangi bir bir bulamadım. Her yıl açıldığıyla ilgili ve Operatörden operatöre açılma süreleri hakkında bilgisi olan var mı?

Geri
Üst Alt