Yardım Huawei Mate 10 ALP-L29 IMEI Repair Hakkında

• Konbuyu başlatan roottoor
  • Başlangıç tarihi
R

roottoor

merhabalar mate 10 android 8.0 mevcut elimde c185 . 2018 ekim güncellemesini almış en son.

Cihaza Service_Full_ALP-L29C185_8.0.0.115 firmware'ini yüklesek hcu ile imei reapir yapabilirmiyim?

+ yüklemeye çalışırken Software install failed hatası veriyor sebebi nedir sizce ?

Dosyanın içinden çıkan tar.gz uzantılarını çıkarıyormusun, en son update.app gelene kadar çıkması lazım

Dosyanın içinden çıkan tar.gz uzantılarını çıkarıyormusun, en son update.app gelene kadar çıkması lazım

çıkardım hocam meaf olarak denedim hata veriyor . update.app buludungu zipi çıkarıp dload klasörü içine attım gene hata veriyor . unlock bootloader yapmadan yükleme yapmıyor mu ?

Yapması lazım bootloader unlock sart değil, olmuyorsa full yazılımı değildir

yarin dükkana geçince bakarim senin için
derleme numarasını tam olarak paylaşabilir misin ?
Buyur hocam
IMG-20190126-WA0000.jpg

hocam firmware finder ile yükleme yapıyorum . fullOta yüklemiyor ancak OTA yüklüyor izin veriyor. 115 versiyonu ota yüklesem hcu client ile imei değişimi yapabilirmiyim. ? hcu client sitesinde alp-xxx version android 8x not supported yazıyor.
destek vermediğini belirtiyor birde sigmaya bak
ufak bir araştırma yap ben genellikle sigma ile yapıyorum
bu modelden hiç gelmediği için deneme fırsatım olmadı

hocam firmware finder ile yükleme yapıyorum . fullOta yüklemiyor ancak OTA yüklüyor izin veriyor. 115 versiyonu ota yüklesem hcu client ile imei değişimi yapabilirmiyim. ? hcu client sitesinde alp-xxx version android 8x not supported yazıyor.
Bir şekilde yazılım tarihini mayıs, haziran'a çekmeniz lazım.

Hocam artık bu şekilde yüklenmiyor.

Dikattimi çekti Hisuite sürüm düşürmek için kullandığı rom daki arşiv uzantılar .DBK şeklinde.

Ota olarak nasıl kurdunuz hocam anlatırmısınız.

destek vermediğini belirtiyor birde sigmaya bak
ufak bir araştırma yap ben genellikle sigma ile yapıyorum
bu modelden hiç gelmediği için deneme fırsatım olmadı
Hocam sigmakey destek veriyor fakat işlem tam bitmek üzereyken Not supported secrutiry patches diyerek hata veriyor. Ben ALP-L29C185B137 ye kadar düşürdüm [1 AĞUSTOS 2018] bundan sonra hiç geri gitmiyor yazılım olarak . ya ben beceremiyorum ya internet ortamında bulunan eski romlar sıkıntılı.

Bir şekilde yazılım tarihini mayıs, haziran'a çekmeniz lazım.
Hocam HiSuite ile 9.0 dan 8.0 a çektim.
Hi suite ile ALP-L29C185B141 oldu. Firmware Finder ile 140-139-138-137 olarak hepsini tek tek ayrı ayrı indirerek tek tek düşürdüm. fakat
sonrasında [tam da işimize yarayacak rom 135-136] indirdikten sonra SD CARD ile %5 TE kalıyor. Erecorvery ile Failed hatası veriyor.

Geri
Üst Alt