silivriserdar

Genel Moderator
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 C432 cihazına ait IMEI Repair ve FRP Reset için kullanılan Stock Rom paylaşacağım.

Yazılımı SD Kart veya Huawei yazılım yükleme araçları ile yükleme yapabilirsiniz.

Bilgi - Huawei Yazılım Yükleme

İyi de RNE-L01 nere RNE-L21 nere?Zaten cins bu model birebir örtüşmedikçe,bölge kodları bile tutmadıkça sıkıntı yaşayan bu telefona bu dosya uyuyor mu?Denediniz mi?Yoksa nasılsa milletin işi gücü yok,zamanları bol ve boş deyip deneyin belki olurlardamısınız?

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 C432 cihazına ait IMEI Repair ve FRP Reset için kullanılan Stock Rom paylaşacağım.

Yazılımı SD Kart veya Huawei yazılım yükleme araçları ile yükleme yapabilirsiniz.

RNE-L01 için demişsiniz ama verdiğiniz rom RNE-L21.Zaten çok sorunlu bir yazılım yükleme süreci olan Huawei telefonların bir de bu tarz yükleme dosya farklılıklarını bile bile tavsiye etmeniz de ayrıca beni üzmekte.Güveniyor,indiriyoruz ve yüklüyoruz,iş bir türlü bitememekte.

Yaklaşık 7,5 GB olan bu dosyayı açınca karşımıza Software kılasörü çıkıyor.Ve sonra da tıklayınca dload ve SDupdate_Package.tar dosyaları çıkıyor.dload kılasörüne girince de yine update_sd,RNE-L01_hw_eu ve RNE-L21hw_eu dosyaları çıkıyor.Ya sonrası?L01 ise telefonumuz ne yapacağız hangi yöntem için?

Yaklaşık 7,5 GB olan bu dosyayı açınca karşımıza Software kılasörü çıkıyor.Ve sonra da tıklayınca dload ve SDupdate_Package.tar dosyaları çıkıyor.dload kılasörüne girince de yine update_sd,RNE-L01_hw_eu ve RNE-L21hw_eu dosyaları çıkıyor.Ya sonrası?L01 ise telefonumuz ne yapacağız hangi yöntem için?
Merhaba. Buradaki konuyu incelediniz mi?

teşekkürler. rne l21 cihazı bu yazılım ile repair yaptım. rne l01 de olsa yaprdım. o içinde rne l21 var diye hayıflanan arkadaşlar bu işten anlamıyorsunuz kusura bakmayın

teşekkürler. rne l21 cihazı bu yazılım ile repair yaptım. rne l01 de olsa yaprdım. o içinde rne l21 var diye hayıflanan arkadaşlar bu işten anlamıyorsunuz kusura bakmayın
aynı dosya ile rne-l01 de yaptım bugün. tekrar teşekkürler

Geri
Üst Alt