Yardım Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 FRP Kırma

sezer2892

Üye
Selamlar.
Elimde Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 Modeli Var Müşteri Google Hesabını Unutmuş Bende 6 Saat Dir Deniyorum Ama Bütün Yolları Engellemişler Yada Bende Çalışmıyor Yabancı Kaynaklarda Ve Türkçe Kaynaklarda Biraz Arama Yaptım Ama Bir Sonuca Ulaşamadım
Galiba Cihaz En Son Güncellemeleri Almış Bu Yüzden Olmuyor
Bunu Kırmak İçin Ne Yapabilirim ?
Sürüm Düşürme Gibi Birşey Yapabilirmiyim?

Selamlar.
Elimde Huawei Mate 10 Lite RNE-L01 Modeli Var Müşteri Google Hesabını Unutmuş Bende 6 Saat Dir Deniyorum Ama Bütün Yolları Engellemişler Yada Bende Çalışmıyor Yabancı Kaynaklarda Ve Türkçe Kaynaklarda Biraz Arama Yaptım Ama Bir Sonuca Ulaşamadım
aleykum selam hocam bu videoyu test edermisin büyük ihtimalle açılacaktır

Hi suit le sürüm düşürmeyi denediniz mi ?

eski güvenlik yamalı yazılım yukle manuel yada boxlarla açilir

Selamlar.

Öncelikle elinizde tool varsa işlem 5 dakikanızı almayacaktır. Sim çekmecesini çıkarıp kasayı sökün. Testpoint yapıp herhangi bir tool üzerinden Reset Frp (Board Mode) yapabilirsiniz. Güvenlik sürümü fark etmeksizin frp açılır. Sigma, HCU, octoplus Huawei, NCK Huawei, EFT dongle gibi bir çok tool yapar bu işlemi. Elinizde tool yoksa cihazın tam sürümüne bakıp YouTube den güncel videolar arayıp elle kırmayı deneyin.

Öncelikle elinizde tool varsa işlem 5 dakikanızı almayacaktır. Sim çekmecesini çıkarıp kasayı sökün. Testpoint yapıp herhangi bir tool üzerinden Reset Frp (Board Mode) yapabilirsiniz. Güvenlik sürümü fark etmeksizin frp açılır. Sigma, HCU, octoplus Huawei, NCK Huawei, EFT dongle gibi bir çok tool yapar bu işlemi. Elinizde tool yoksa cihazın tam sürümüne bakıp YouTube den güncel videolar arayıp elle kırmayı deneyin.
hocam eft dongle ile denedim ama sadece fasboot mod da ike
use vpn gibi bir hata verdi bana cr*ckli oldugu için olabilirmi ?
ve yatta cihaza downgrade yapabilirmiyim.

hocam eft dongle ile denedim ama sadece fasboot mod da ike
use vpn gibi bir hata verdi bana cr*ckli oldugu için olabilirmi ?
ve yatta cihaza downgrade yapabilirmiyim.

Frp için server izni gerekli çoğu toolda, EFT dahil. c***k versiyonlarda bu işler yapılamasın diye :) elinizde orijinal aktif herhangi box/dongle yok mu?

ustam eft dangle var bende deniyorum aynı modeli test point le cihazı okuyor fasbootta kalıyor ilerlemiyor

ustam eft dangle var bende deniyorum aynı modeli test point le cihazı okuyor fasbootta kalıyor ilerlemiyor

Cihaz aygıt yöneticisinde com1 olarak gözükmesi Lazım. USB ser olarak gözüküyorsa driver sorunudur muhtemelen. Fastboot üzerinden de tek tık yapması lazım ama son güncellemesinden sonra. Hcu, Ocro Huawei Chimera vs. de kullanabilirsiniz alternatif olarak

ustam eft pro aç arkasını aç bataryayı sök test point yap ef de huwai frpden şeç işlem yapar fastboot mode atmaz yani bataryaı sök dene

test pointte frp yi farklı bilgisayarda deneyin sorun düzelecektir

Geri
Üst Alt