Yeni konu aç...

Hsyn.2121

Aktif Üye
Genel Moderator
29 Ağu 2018
3,828
4,934
113
Merhaba Arkadaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 8.0 Repair IMEI And FRP Reset (C185) Dosyasıdır
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
5. Sonra IMEI Repair İşlemi yapın.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

yunus73

Yeni Üye
1 Eki 2018
15
3
3
30 TL param yok bağış yapamıyorum acilen ihtiyacım var , yardımcı olacak bir babayiğit yok mu

18 Eyl 2018
208
69
28
Ekli dosyayı görüntüle 846
Ekli dosyayı görüntüle 849

Ekli dosyayı görüntüle 847

Ekli dosyayı görüntüle 848

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda
Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 8.0.0 IMEI Repair Dosyası

Cihazına ait IMEI repair işlemlerinde kullanılan stock rom'u paylaşacağım.

Bu dosya bir çok sitede ücretlidir. Bizde ücret ödeyerek aldık. O yüzden dosyayı almak için sitemize 20 TL bağış yapmanız lazım. Veya ücret ödemeden sizin De elinizde değerli bir dosya varsa onunla takas yapabiliriz.

Konu altına lütfen saçma sapan mesajlar yazmayın. Saçma sapan mesaj yazanlar siteden uzaklaştırılacaktır.

Konu altına sadece dosyayı almak isteyen üyelerimiz mesaj yazsın. Özelden kendilerine mesaj atılacaktır.

ustad nereye nasıl yapacaz bu dosyaya atabilirmisin

20 Eki 2018
205
87
28

Bu dosya bir çok sitede ücretlidir. Bizde ücret ödeyerek aldık. O yüzden dosyayı almak için sitemize 20 TL bağış yapmanız lazım. Veya ücret ödemeden sizin De elinizde değerli bir dosya varsa onunla takas yapabiliriz.

Konu altına lütfen saçma sapan mesajlar yazmayın. Saçma sapan mesaj yazanlar siteden uzaklaştırılacaktır.

Konu altına sadece dosyayı almak isteyen üyelerimiz mesaj yazsın. Özelden kendilerine mesaj atılacaktır.
Merhaba huaweı mate 10 lite RNE-L21 chimera toll ile sanırım 8.0 repair olmuyor
Bu dosyayı satın alırsam nasıl flash layabilrim
Bu dosyayı flash atsam chimera ile repair yapabilir miyim?
Lütfen yardım

?

Misafir
Chimera tool şuan 8.0.0 İMEİ Repair desteği vermiyor.
Sizde SigmaKey Veya HCU olması gerekiyor.

mesutacan

Yeni Üye
21 Eyl 2018
5
10
3

merhaba Elimde benimde Mate 10 lite RNE-L21 var fakat 1 ekim 2018 güncelleme yaması almış yinede sizin vermiş olduğunuz bu ROM'u yüklermi acaba,bayağı uğraştım hiçbir düşük rom'u yükleyemedim,yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
13,504
12,668
113
36
merhaba Elimde benimde Mate 10 lite RNE-L21 var fakat 1 ekim 2018 güncelleme yaması almış yinede sizin vermiş olduğunuz bu ROM'u yüklermi acaba,bayağı uğraştım hiçbir düşük rom'u yükleyemedim,yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler
Hangi yazılımları denediniz? Tam emin olmamakla beraber bizim paylaştığımız yazılımı da deneme yapabilirsiniz.

Üst Alt