Yardım Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 Android 8.0'dan 7.0 Nasıl Düşer

Ayarı yok bende kontrol ettim çıkmıyor bu modele olmayabilir downgrade firmware.

Hocam benim bu tele imei atmam gerek. sitede adminlerden veya başka arkadaşlar ücret karşılığı yapan yok mu?

Forumumuzda yasal imeisi bozulan cihazların tamiri anlatılmaktadır.Yasal olmayan hiçbir konunun tarafı değiliz.

Android 8.0+ sürümlerinde imei repair işlemi halen yapılamamakta.Beklemekten başka bir çare şuanda mevcut değil.

Forumumuzda yasal imeisi bozulan cihazların tamiri anlatılmaktadır.Yasal olmayan hiçbir konunun tarafı değiliz.

Android 8.0+ sürümlerinde imei repair işlemi halen yapılamamakta.Beklemekten başka bir çare şuanda mevcut değil.
Anladım hocam. Yalnız aklımda kalan ley şu bu teli aldığımda da 8.0.0 yüklüydü aynı tele o vakit imei atılmıştı yani başka bi arkadaşın teliydi şuan hala 8.0.0 da niye imei atılmıyor

Anladım hocam. Yalnız aklımda kalan ley şu bu teli aldığımda da 8.0.0 yüklüydü aynı tele o vakit imei atılmıştı yani başka bi arkadaşın teliydi şuan hala 8.0.0 da niye imei atılmıyor
Hocam imei atılmıyor felan yazmayın lütfen. IMEI onarımı yazın.

Android 8.0 olabilir ama Mayıstan sonra güncelleme alanlar olmuyor.

Hocam imei atılmıyor felan yazmayın lütfen. IMEI onarımı yazın.

Android 8.0 olabilir ama Mayıstan sonra güncelleme alanlar olmuyor.
Hocam haklısınız kusura bakmayın artık dikkat edeceğim. Peki biz lu halı hazır güncellemeyi Mayıs öncesi güncelleme sürümüne alamayız mı acaba?

Hocam haklısınız kusura bakmayın artık dikkat edeceğim. Peki biz lu halı hazır güncellemeyi Mayıs öncesi güncelleme sürümüne alamayız mı acaba?
Bazı modelleri oluyor. Tam modeli nedir cihazın?

Ya valla Allah razı olsun gül gibi site herkesin sorunkarına koşuyorsunuz Allah size sorun yaşatılmasın hocam. Çok teşekkür ederim
Rica ederim. Teşekkürler. Arkadaş şu an o cihazla uğraşıyor. İnşallah sonuç alırsak size de mesaj atacağız.

@adnanmirsad56 hocam bende imei tamiri magduruyum yardım edin litfen

Ekli dosyalar

• IMG_20181120_165923 (1).jpg
    IMG_20181120_165923 (1).jpg
    195.1 KB · Görüntüleme: 21
@adnanmirsad56 hocam bende imei tamiri magduruyum yardım edin litfen
Dostum adnan usta sağ olsun baya ilgilendi sürüm düşürme üzerine çalıştık ama olmadı %6 da red verdi hep. Yalnız bugün Diyarbakır da tanıdık bir telefoncu arkadaşa attım cihaz bilgilerini gönder gelsin yaparız dediler. Bakalım bi gelişme olursa haber edeceğim

Çözüme ulasir ulasmaz bilgilendirme yapilacaktir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metalgold23 kardeşim firmware finder ile indirmek isteyince update zip ve update_full_RNE-L21_hw_meafnaf.zip çıkıyor
bunları winrar ile açınca ikisinin içindede update.app ve bir kaç tane daha dosyalar var
sadece update.app dosyasını mı kullanacığız yoksa başka şekilde mi
ben yükleme çalıştığımda hep yüzde 5 te kalıyor
ayrıyeten hafıza kartının 16gb olması şart mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt