Huawei Mate 10 Lite RNE- L21 C461 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan ELABEY
  • Başlangıç tarihi
E

ELABEY

Ustalarım elimde MATE 10 LİTE RNE- L21 (0HVR) cihaz var bu cihaz hiç bir yazılımı yemiyor sadece (c461) yazılımını yedi ama yazılım cihazı sıfırlamadı manuel sıfırlamada yapıldı ancak sorun halen devam ediyor cihaz halen (0HVR) olarak gözüküyor bu yüzden repair işlemi yapılmıyor konu hakkında bilgisi olan ustalarım yardımcı olursa sevinirim.

Yardımlarınız İçin Teşekkürler

Ekli dosyalar

• InkedScreenshot_20190526-120223_LI.jpg
    InkedScreenshot_20190526-120223_LI.jpg
    631.6 KB · Görüntüleme: 37
Ustalarım elimde MATE 10 LİTE RNE- L21 (0HVR) cihaz var bu cihaz hiç bir yazılımı yemiyor sadece (c461) yazılımını yedi ama yazılım cihazı sıfırlamadı manuel sıfırlamada yapıldı ancak sorun halen devam ediyor cihaz halen (0HVR) olarak gözüküyor bu yüzden repair işlemi yapılmıyor konu hakkında bilgisi olan ustalarım yardımcı olursa sevinirim.

Hocam cihazın güvenlik yaması Mayıs ayına kadar düşmesi gerek sitemize bakın isterseniz yazılımı olacaktı

Hocam cihazın güvenlik yaması Mayıs ayına kadar düşmesi gerek sitemize bakın isterseniz yazılımı olacaktı
Ustam elimde 5 adet yazılım var bunların hiç birini kabul etmiyor eğer elinizde varsa veya forumda varsa link paylaşırsanız sevinirim ilginiz için teşekkürler

bide hocam test point ile yapmak istiyorum ne yaptıysam usb ser driver ını kuramadım dc phonex ile yapmak için halen sorunum devam ediyor işletim sistemim win 10 64 bit driver kurmaya çalışırken sürücüyü kurarken bir sorunla karşılaştı uyarısını veriyor yardım ederseniz çok sevinirim cihaz kendi sattığım cihaz eğer yapamaz isem cihazı değişmek zorunda kalacam ve bu bana pahalıya mal olacak teşekkür ederim.

başlat kısmından çalıştır bölümüne "shutdown /o /r -t 00" bu kodu gir enterla
gelişmiş baslangıc tıkla sistemin kapanıp acılıcak acılısta 7 ye bas sürücü imzasız onyukleme diyeceksin
sistem acıldıgında driveri tekrar yükle düzelecektir
bu arada derleme numarasının bozulması imei onarımı yapılmasına engel değil
unsupport olmasının sebebı guvenlik yamasının yüksek olması

Burada bulunan dosyayı indirip deneyin.

Geri
Üst Alt