Stock Rom Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 Stock Firmware Yükleme

• Konbuyu başlatan Sadisann
  • Başlangıç tarihi
S

Sadisann

arkadaşlar merhaba ben bu telefona stock rom yüklemek istiyorum ama ne bir anlatım ne ir makale hiçbir şey yok custom romdan sıkıldım orjinale dönmek istiyorum ve bootloader kilidi açık olduğundan sürekli açılışta uyarı veriyor telefonu en eski hale getirmek istiyorum cihaz rne-l21

elimde hafıza kartı yok başka türlü stock roma dönemezmiyim?

ayrıca cihaz custom rom olduğu için makaledeki çoğu şey bulunmuyor daha mantıklı basit birşey yokmu

cihaz custom rom yüklü olduğundan okumuyor olabilirmi

sd kart bulabilsem bile benim cihaz huawei sistemi yüklü değil diğer işlemler olmaz olmaz yani başka bir yöntemi yokmu bu cihazın geri dönmek bu kdrmı zor

sd kart bulabilsem bile benim cihaz huawei sistemi yüklü değil diğer işlemler olmaz olmaz yani başka bir yöntemi yokmu bu cihazın geri dönmek bu kdrmı zor
Cihaza Yazılım Yükelmek İStiyorsunuz Ve Biz siz Cözümleri Söyledik SD Kart Var Mı Box Varmı Hıuste Varmı Bunlar Yani Başka Yöntemi Varsa Ben Bilmiyorum

huru updater ile yükleme yaptım twrp üzerinden yapmaları gerekene sistem dosyalarını indirmek bir klasöre toplamak ardından klasör içine huruupdater.zip dosyasınıda ekleyip twrp de en son koydukları dosyayı flashlamaları yeterldidir.

Geri
Üst Alt