İstek Huawei Mate 10 Lite Root İsteği

kullancasd

Üye
merhaba cihazım mate 10 lite 8.0 cihazıma root atmak istiyorum ama İnternette yapma şeyleri göremedim nasıl yapabilirim. bootloader kilidi de varmış onu nasıl halledebiliriz. lütfen yardım

merhaba cihazım mate 10 lite 8.0 cihazıma root atmak istiyorum ama İnternette yapma şeyleri göremedim nasıl yapabilirim. bootloader kilidi de varmış onu nasıl halledebiliriz. lütfen yardım
Merhaba Hoşgeldiniz.

Öncelikle cihazın tam bilgileri lazım.

Onun için cihazın ayarlarından derleme numarasının resmini veya yazıları buraya atarsanız yardımcı olalım.

Tamam gördüm resmi sildim imei numaralarını paylaşmak sıkıntı yaratır. Cihazınız klon olur.

Öncelikle cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Cihazın ekranından bootloader durumu lock yazıyorsa o zaman önce onu unlock yapmak gerekir.

phone locked
frp unlocked yazmaktadır efendim sanırım bootlader kilidi var bunu nasıl unlock yapabiliriz ?

phone locked
frp unlocked yazmaktadır efendim sanırım bootlader kilidi var bunu nasıl unlock yapabiliriz ?
Evet cihazınız bootloader kilidi var. Eskiden Huawei bootloader kilidi açmak için kod veriyordu ama artık vermiyor.

Kodu almak için elinizde profesyonel araçlar olması lazım. Bu araçlar ücretli araçlardır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

O yüzden yakınınızda bir teknik servis varsa oraya gidip sorunu söyleyin.

Teknik serviste SigmaKey Box, HCU Client Tool veya Chimera Tool olması lazım.

Twrp Burada ki twrp indirip adb den fastboot flash recovery_ramdisk twrp.img denermisiniz . Mate 10 lite Seçicilik yapabiliyor. Yada elindeki Twrp imajını fastboot flash recovery_ramdisk xxxxx.img yapıp yükleme yapabilirsin.
Merhaba Cihazımda değişik bir firmware vardı orijinal bir yazılım yükledim dolayısıyla bootloader kilitlendi ve root gitti tekrar bootloader kilidini açmak istediğimde chimera hata veriyor mevcut firmwarem üzerinde root atmam mümkün mü?
(firmwareyi bu siteden indirmiştim ımeı repair dosyası olarak ama yazılım çok değişik ve bazı temel uygulamalar yok - güncellemede almıyor ama p20 lite modelindeki ımeı repair firmwarelerinde böyle bir sıkıntı yok mate 10 lite içinde böyle doya var mıdır acaba)

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt