İstek Huawei Mate 10 Lite Root İsteği

Merhaba Cihazımda değişik bir firmware vardı orijinal bir yazılım yükledim dolayısıyla bootloader kilitlendi ve root gitti tekrar bootloader kilidini açmak istediğimde chimera hata veriyor mevcut firmwarem üzerinde root atmam mümkün mü?
(firmwareyi bu siteden indirmiştim ımeı repair dosyası olarak ama yazılım çok değişik ve bazı temel uygulamalar yok - güncellemede almıyor ama p20 lite modelindeki ımeı repair firmwarelerinde böyle bir sıkıntı yok mate 10 lite içinde böyle doya var mıdır acaba)

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Unlock yaparken kullandığınız kodunu kaybetmeyin her zaman lazım oluyor. SigmaKey Box bu kodu veriyor.

Merhaba Cihazımda değişik bir firmware vardı orijinal bir yazılım yükledim dolayısıyla bootloader kilitlendi ve root gitti tekrar bootloader kilidini açmak istediğimde chimera hata veriyor mevcut firmwarem üzerinde root atmam mümkün mü?
(firmwareyi bu siteden indirmiştim ımeı repair dosyası olarak ama yazılım çok değişik ve bazı temel uygulamalar yok - güncellemede almıyor ama p20 lite modelindeki ımeı repair firmwarelerinde böyle bir sıkıntı yok mate 10 lite içinde böyle doya var mıdır acaba)

Öncelikle Merhaba Twrp üzerinden Custom Rom mu yüklediniz Yüklediyseniz Magisk yükleyebilirsiniz açacaktır.
Bootloader Kilidini Relock yapmadığınız sürece kapanmayacaktır.
Root Yüklediğiniz cihazınız update alıyor Huaweiden Stock rom üzerinden. Mevcut durumda yapmanız gereken downgrade yapıp Bootloader tekrar açıp Twrp yapın ve magisk yükleyin. Daha sonra wifi üzerinden güncelleme yapabilirsiniz güncelleme almaktadır.
Hayırlı Bayramlar..

Öncelikle Merhaba Twrp üzerinden Custom Rom mu yüklediniz Yüklediyseniz Magisk yükleyebilirsiniz açacaktır.
Bootloader Kilidini Relock yapmadığınız sürece kapanmayacaktır.
Root Yüklediğiniz cihazınız update alıyor Huaweiden Stock rom üzerinden. Mevcut durumda yapmanız gereken downgrade yapıp Bootloader tekrar açıp Twrp yapın ve magisk yükleyin. Daha sonra wifi üzerinden güncelleme yapabilirsiniz güncelleme almaktadır.
Hayırlı Bayramlar..
Çözüldü - Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 8.0.0 (C185) Repair IMEI-FRP
Şuradaki yazılımı yükledim ama güncelleme almadı

Çözüldü - Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 8.0.0 (C185) Repair IMEI-FRP
Şuradaki yazılımı yükledim ama güncelleme almadı

Anında Yakalayabilme durumu olmaya biliyor ama alacaktır updatenizi bundan şu şekilde eminim P20 Lite kullanımı yapmış olup hem rootlu hemde Yüksek versiyonda kullanıyordum bütün güncellemeleri almaktaydım. Peki cihazınız daha önce c185 mi c432 yada c636 mıydı Downgrade yapmadan önce.

Anında Yakalayabilme durumu olmaya biliyor ama alacaktır updatenizi bundan şu şekilde eminim P20 Lite kullanımı yapmış olup hem rootlu hemde Yüksek versiyonda kullanıyordum bütün güncellemeleri almaktaydım. Peki cihazınız daha önce c185 mi c432 yada c636 mıydı Downgrade yapmadan önce.
C185 ti ama yine eski haline getirdim eRecoveryden güncelleme yaptım

RNE-L22 8.0.0.346(C636) imei repair işleminde hata alıyorum hocam ve yüklemeye çalıstıgım yazılım hata veriyor yardımcı olurmusunuz teşekkürler

C1EAC294-36CD-487F-8A4F-8A6165CEADEC.jpeg
C13EB464-8D11-4C76-9D52-13B88D11225C.jpeg

Hocam atığınız yazılımı attım bu hatayı verdi yüklenmedi
Hafıza kartını extfat olarak biçimlendirme yapın öyle deneyin. Birde bu cihazlar çok hafıza kartı ayırmaktadır. O yüzden hafıza kartı da değiştirin deneyin.

Geri
Üst Alt