N

Nbrios

Bu Dosya Sadece C432 Avrupa Sürümü için olan Firmware dir. İstenildiği Takdir de Diğer Bölge Sürümü Firmware Paylaşımı Yapılacaktır.
Dosya içerisinde ki versiyon BLA-L09 ve BLA-L29 için kullanılabilir.Gerekli bilgi ve dökümün Dosya içerisinde mevcuttur. Bu Dosya versiyonu sayesi ile Özel Araç Boxlar ile cihazınızın Bootloader Kilidini açabilir Root Yapılabilir Modem Dosyası Arızalı Olan Cihazlarınızın Onarımı için Kullanılabilir.
Bu Dosya GSMTurkey Özel Olarak Tarafımca Upload edilmiş Dosyanın Farklı Forumlar altında Başlıklarla ile görünüldüğü takdirde.
Huawei istek firmware artık tarafımca paylaşılmayacaktır. Yeterince Türkçe Kaynak olmadığı halde günümü de katarak kötü bir sunucudan çekip sizler için hızlı sunucuya yüklememi önem göstermeniz Sizden ricam.

Downgrade amaçlı kullanacak arkadaşlar BLA-L29/L09 Android 9.0 versiyon yayınladığı için 9.0 dan direkt olarak 8.0 düşmeyecektir. Bu dosya sadece 8.0 olan cihazların birkaç güvenlik güncellemesi öncesine çekmeye yarıyor. 9.0 dan 8.0 Downgrade tarafımca denenmemiş olup olası sorunlar kabul edilmeyecektir Sorumluluk tarafınıza kalmıştır.

Yapılması Gereken Zip Dosyasından çıkan firmware Software Klasörünün Altında ki dload adlı Klasörü 8 gb yada daha büyük hafıza kartına atıp

Arama ekranında *#*#2846579#*#* tuşlamanız Arka Plan seçeneğinde

Sd Card Update seçeğini seçip Herşeyi Telefona bırakmak

Şarj değeriniz %25 in üstünde işlem yapmayı gerçekleştirin.

Hemen Linke Tıklamadan evel Lütfen Yazıyı okuyunuz bazen hayat kurtarır. Sizler için önemlidir.

ae0401b0afc1bca1451f08c8f8722339
Saygılar Nbrios

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapmanız gereken sadece Zipden çıkarın ve software altındaki dload klasörünü sdcard'a atın ve yukarıdaki işlemleri yapın.

Dosyayı nasıl Kullandınız açıklarsanız sevinirim dosya içerisinde gördünüğüz dosyaları yazarmısınız. ?

Yeni Linkler mevcut Özel mesaj atamadığım için sizinle irtibaat kuramadım.

Yeni Linkler mevcut Özel mesaj atamadığım için sizinle irtibaat kuramadım.
Hıcam link alabilir miyim ben deneyeceğim sonucu hemen paylaşırım. Tel modek uyumlu mate 10 pro otg ile deneyeceğim

Merhaba @hamit12 hocam, son durum nedir acaba?

Cihazınızın Model ve Derleme Bilgisini Paylaşabilirmisiniz ?
Mate 10 pro modelinde hafıza kartı yok ben otg ile denedim hocam daha önce bir iki dosya denedim %5 e kadar gelip hata veriyordu bu dosyada direkt hata verdi.

Yanlış Yapılan Bir yer var. Dload Klasörünü Hafıza Kartına Atıp vermiş olduğum Kod ile denendi mi ?
1.jpg

Bende Type C OTG olsaydı bugün deneyecektim artık yarın bulup yapmaya çalışacağım inşallah. Benim cihaz Mate 10 PRO BLA L09 8.0.0.150 (C432)

Bende Type C OTG olsaydı bugün deneyecektim artık yarın bulup yapmaya çalışacağım inşallah. Benim cihaz Mate 10 PRO BLA L09 8.0.0.150 (C432)
Hocam sizde deneyin bi olırsa haber edin ki en azından öğrenmiş oluruz.

Tamamdır, bu yapılacak işlem güvenlik yamasını aşağıya çekme amaçlı değil mi?

Yanlış Yapılan Bir yer var. Dload Klasörünü Hafıza Kartına Atıp vermiş olduğum Kod ile denendi mi ?
Ekli dosyayı görüntüle 1498
Farklı bir ley deneyeceğim. Rar dan çıkan Update_sd zip adlı dosyayı çıkardım 4.5gb gibi. Bu dosyaları dload klasörüne atıp bi deneyeceğim. Çünkü rardan 3 farklı dosya çıkıyor hocam aslında bize lazım olan kısım sadece Update.app dosyası tabi cihaz yer mi bilemiyorum

Tamamdır, bu yapılacak işlem güvenlik yamasını aşağıya çekme amaçlı değil mi?
Aynen öyledir. Amaç zaten son turbo güncellemesi ile gelen güvenlij yamasının evveline çekmektir. Sonrasında imei repairi rahat yaparsın

Geri
Üst Alt