Hocam öncelikle emeğinize sağlık yalnız ben defalarca dosya denedim bu model için ancak sürüm düşmedi hep ata vermişti. Bu dosyayı deneme şansım şuan yok ama sorum şu bootloader kilidi kırılması mı gerekli yoksa direkt olarak yer mi bu yazılımı.

İmeil atılıyor mu hocam atılıyorsa nasıl atılacak yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181225-013726.jpg
    Screenshot_20181225-013726.jpg
    255.6 KB · Görüntüleme: 23
İmeil atılıyor mu hocam atılıyorsa nasıl atılacak yardımcı olurmusunuz
Merhaba öncelikle Hoşgeldiniz.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Lütfen yorum yazarken konu açarken buna dikkat edelim.

Cihazların bozulan, geçersiz olan IMEI numaralarını tamir etmek yasaldır. IMEI repair işlemi yasaldır.

Sorununuza gelince bu cihaz ile uğraşan arkadaşlarımız oldu fakat sürüm düşürmeyi başaramadık.

IMEI repair yapılması için bu cihazın Mayıs ve daha önceki bir güncellemeye çekmek lazım. Sizde kendiniz denemeler yapabilirsiniz. Biz başarılı olamadık sürümü düşüremedik.

Öncelikle Herkese Selamlar

Bu Dosya Sadece C185 Modelli Afrika ve Orta Doğu Sürümü için olan Firmware dir. İstenildiği Takdir de Diğer Bölge Sürümü Firmware Paylaşımı Yapılacaktır.
Dosya içerisinde ki versiyon BLA-L09 ve BLA-L29 için kullanılabilir.Gerekli bilgi ve dökümün Dosya içerisinde mevcuttur. Bu Dosya versiyonu sayesi ile Özel Araç Boxlar ile cihazınızın Bootloader Kilidini açabilir Root Yapılabilir Modem Dosyası Arızalı Olan Cihazlarınızın Onarımı için Kullanılabilir.
Bu Dosya GSMTurkey Özel Olarak Tarafımca Upload edilmiş Dosyanın Farklı Forumlar altında Başlıklarla ile görünüldüğü takdirde.
Huawei istek firmware artık tarafımca paylaşılmayacaktır. Yeterince Türkçe Kaynak olmadığı halde günümü de katarak kötü bir sunucudan çekip sizler için hızlı sunucuya yüklememi önem göstermeniz Sizden ricam.

Downgrade amaçlı kullanacak arkadaşlar BLA-L29/L09 Android 9.0 versiyon yayınladığı için 9.0 dan direkt olarak 8.0 düşmeyecektir. Bu dosya sadece 8.0 olan cihazların birkaç güvenlik güncellemesi öncesine çekmeye yarıyor. 9.0 dan 8.0 Downgrade tarafımca denenmemiş olup olası sorunlar kabul edilmeyecektir Sorumluluk tarafınıza kalmıştır.

Yapılması Gereken Zip Dosyasından çıkan firmware Software Klasörünün Altında ki dload adlı Klasörü 8 gb yada daha büyük hafıza kartına atıp

Arama ekranında *#*#2846579#*#* tuşlamanız Arka Plan seçeneğinde

Sd Card Update seçeğini seçip Herşeyi Telefona bırakmak

Şarj değeriniz %25 in üstünde işlem yapmayı gerçekleştirin.

Hemen Linke Tıklamadan evel Lütfen Yazıyı okuyunuz bazen hayat kurtarır. Sizler için önemlidir.

ae0401b0afc1bca1451f08c8f8722339
maalesef işlem başarısız şansımı deneyim dedim ama olmadı hata veriyor.

Merhabalar

Bla-l29c185 8.0 1 Ekim 2018 güncellemesi sürüm düşürme yahut imeai repear işlem sağlanıyormu
Screenshot_20190122-154854.jpg

Merhabalar,

Bla-l29C185 8.0 1 Ekim güncellemesi almış sürüm düşürme yahut imeil repaer nasıl yapabılırız konu hakkında yardımlarınızı ihtiyacım var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190122-154854.jpg
    Screenshot_20190122-154854.jpg
    276.6 KB · Görüntüleme: 9
Hocam peki sürüm düşürdüğün hangi tarihe denk gelmektedir bide dosya hangisi göremedim biraz yardımcı olursanız sevınırım

Hocam peki sürüm düşürdüğün hangi tarihe denk gelmektedir bide dosya hangisi göremedim biraz yardımcı olursanız sevınırım
IMEI Repair İşlemi Olacak Tarihe Gelecegini Sanıyorum Daha Önce Bu Dosyay Denedim Ama Mayıs Olabilir Hocam Link Ve Detaylı Anlatım Konuda Var

Anladım çok teşekkürler ben link bir türlü göremedim buradan paylaşma şansınız varmı.

Hüseyin bey şuan dosya linki indiriyorum 4.59 gb doğrumu bu dosya

Bu Dosyayı İndirip Sürüm Düşürme İşlemi Yapabilirsiniz Hocam IMEI Repari İşlemi İcin Elinide Box Olması Lazım
denedim bu dosyayla olmadı 1 ekim güncellemesini almış bla-l29 c185 cihaz herşeyi uyuyor ama hata veriyor.

Ne hatası aldınız acaba
cihazınızla uyumlu değil gibi bir hataydı bu dosyayı indirdim aynen adımları uyguladım diğer huawei modellerinde oldugu gini dload klasörünü attım sd karta hatta bu modelde sd kart girişi yok otg ile taktım ama kabul etmedi büyük ihtimal güvenlik politikası geri düşürmeye uygun değil gördüğüm kadarıyla ama sende indir dene sonucu yazarsan çok iyi olur

Anladım dosyayı indiriyorum şuan boyut olarak büyük 4.59 gb insin dener sonuç olarak paylaşırım umarım olur ya

bende ındırıp denemek ıstıyorum aksı takdırde 350 tl vermek ıstemıorum ımeı ışlemıne

@jumyaz usta Huawei Mate 10 Pro BLA L09 model telefonumun imei repair işlemini gerçekleştirmeyi başardı, ihtiyacı olanlar kendisine Telegram üzerinden ulaşabilirler.

Geri
Üst Alt