Yardım Huawei Mate 10 Pro BLA-AL00 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan İmcomprehensible
  • Başlangıç tarihi
İ

İmcomprehensible

Arkadaşlar elimde çinden gelme BLA-AL00
Mate 10 pro var Android 9 güncellemesini almış buna imei repair yapabilir miyiz İstanbul da yaptıran arkadaşlar yaptırdığı yerin bilgisini verebilir mi

Arkadaşlar elimde çinden gelme BLA-AL00
Mate 10 pro var Android 9 güncellemesini almış buna imei repair yapabilir miyiz İstanbul da yaptıran arkadaşlar yaptırdığı yerin bilgisini verebilir mi
Cihazın Hislicon Krin çok yüksek olmaz.

Diğer modellerden farkı ne peki olma ihtimali çok mu düşük

4 ay sürem var 4 ay içinde gelir mi acaba bide bi telefoncu var Server üzerinden yapılabilir 350 lira ama Server şuan musait değil numaranı ver musait olunca getir yapalım dedi acaba yapabilir mi

4 ay sürem var 4 ay içinde gelir mi acaba bide bi telefoncu var Server üzerinden yapılabilir 350 lira ama Server şuan musait değil numaranı ver musait olunca getir yapalım dedi acaba yapabilir mi
anladım fakat eğer cihaz kendinize ait se beklemenizi tavsiye ederim yakında boxlara desteği çıkacaktır! boşuna neden 350 400tl ödeyeceksınız kaldıki olumlu olup olmayacağıda ne malum

Server üzerinden yapanlar olduğunu duydum lakin hiç denemedim. Bence 4 ay bekleyin mecbur kalırsanız server üzerinden yaptırırsınız. Boxlar devamlı güncelleme aldığı için belki çözüm üretirler. Ama dediğim gibi bu belli değil. Ne zaman nasıl olur bilmiyoruz.

Bu box işlerinden felan hiç anlamıyorum destek geldi diyelim nasıl yapabiliriz ki

Pasaport kaydı için de 800 lira gibi bişey isteniyor telefonsuz kalmak istemiyorum açıkçası 4 ay sonra

Bide hep Çince yazılar görüyorum çinde play store yasak oldugu için cihazı sıfırlayınca apk olarak indirmek zorundayım bunun için her hangi Bi rom işlemi yapabilir miyim peki

Bu box işlerinden felan hiç anlamıyorum destek geldi diyelim nasıl yapabiliriz ki
Pasaport kaydı için de 800 lira gibi bişey isteniyor telefonsuz kalmak istemiyorum açıkçası 4 ay sonra
Bide hep Çince yazılar görüyorum çinde play store yasak oldugu için cihazı sıfırlayınca apk olarak indirmek zorundayım bunun için her hangi Bi rom işlemi yapabilir miyim peki
Cihazınız çift sim ise 8 ay kullanabilirsiniz. Ama diğer sim kart yerine hattınızı 1. Sim yeri kapanınca takın. Yoksa 2 hatta 4 ay olur.

Boxlara güncelleme olayı gelse bile sizin yapabileceğiniz birşey değil. Yakınınızda bulunan bir teknik servise gidip IMEI repair işlemi yaptırmanız lazım.

Bölgesini değiştirmek mümkün ama cihazın bootloader unlock olması lazım.

Unlock yazıyor hsr teknoloji diye Bi yer var orayla görüştüm dün hem rom için hemde imei için 300 lira fiyat istedi uygun gibi geldi pasaporta 750 vermektense

Unlock yazıyor hsr teknoloji diye Bi yer var orayla görüştüm dün hem rom için hemde imei için 300 lira fiyat istedi uygun gibi geldi pasaporta 750 vermektense
Unlock yazıyor ise güzel. Avrupa bölgesine çekip full Türkçe yapmak kolay olur. Ama şöyle birşey var. Unlock kodu elinizde olması lazım. Çünkü yeni modellerde yazılım yükleyince cihaz lock oluyor.

Hayır yaptırmadım istanbula gitmediğim için ama bir yer buldum kargo ile gönderince yapıyorlar şehir dışı için benim daha sürem oldugu için İstanbul'a ilerleyen günlerde gideceğim için acelesi yok ama yapan yer çok usta ve büyük Bi teknoloji bayisi güvenilir bir yer yani oraya götüreceğim istanbula gidince

Hayır yaptırmadım istanbula gitmediğim için ama bir yer buldum kargo ile gönderince yapıyorlar şehir dışı için benim daha sürem oldugu için İstanbul'a ilerleyen günlerde gideceğim için acelesi yok ama yapan yer çok usta ve büyük Bi teknoloji bayisi güvenilir bir yer yani oraya götüreceğim istanbula gidince
hsr teknolojiyi diyorsaniz suanda orasida yapamiyor ben istanbulda oldugum icin suan yapan yer bulamadim dogubank olsun tahtakale olsun aksaray ve mecidiyekoyde yok sizin bildiginiz bir yervarsa paylasirsaniz sevinirim

Telefonda sesli olarak açık açık sorunca hayır yapmıyoruz diyorlar riskli oldugu için ama ******** üzerinden veya whatsapptan konuşunca imei için 180 tr roomu için 70 toplamda 250 ye anlaştık telefon numaranızı verin isterseniz oradan konusalım

Geri
Üst Alt