Yardım Huawei Mate 10 Pro BLA-I29 C185 Yazılım Düşürme Sonrası Açılmıyor

• Konbuyu başlatan kafkas2322
  • Başlangıç tarihi
K

kafkas2322

Merhaba Arkadaşlar (Konuyu açmadan önce arattım sadece benzer bir konu var ama yeterli cevap yoktu diye yeni konu açtım.)

Cihazım mate 10 pro BLA l29 C185 modeli android pie den oreo ya dönmek için sürüm düşürdüm ancak telefonda botloader kilidi olduğundan dolayı kapandı ve hiç bir şekilde bilgisayara tepki vermedi. Telefoncu arkadaşa verdim jitag yaptı cihaz USB gördü ancak Chimera tool ile güncel rom attığımız zaman alıyor görünüyor ancak yine açmıyor.

Lütfen ACİL yardım ederseniz sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar (Konuyu açmadan önce arattım sadece benzer bir konu var ama yeterli cevap yoktu diye yeni konu açtım.)

Cihazım mate 10 pro BLA l29 C185 modeli android pie den oreo ya dönmek için sürüm düşürdüm ancak telefonda botloader kilidi olduğundan dolayı kapandı ve hiç bir şekilde bilgisayara tepki vermedi. Telefoncu arkadaşa verdim jitag yaptı cihaz USB gördü ancak Chimera tool ile güncel rom attığımız zaman alıyor görünüyor ancak yine açmıyor.

Elinizde Hcu tool DC phoenix var ise test point ile bootloader kilidi kaldırıp deneyin

Kardesim aynisi benim basimada geldi eft dongle ile icini sokerek testpoint le duzelte bilirsin ..

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardesim aynisi benim basimada geldi eft dongle ile icini sokerek testpoint le duzelte bilirsin ..

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
testpoint yapıldıktan sonra blgisayar cihazı gördü ancak yeni sürüm attıyoruz alıyor görünüyor yine açılmıyor.

bunun tek cozumu var o board rom atma yani elınızde dc phoneix hcu client board rom ve orijinal 9.o rom lazım board romu ücretlidir

testpoint yapıldıktan sonra blgisayar cihazı gördü ancak yeni sürüm attıyoruz alıyor görünüyor yine açılmıyor.
kardeşim eft dongle brick kısmında modeli sec sitede rom dosyası var b142 olması lazım 1 2 dk beklemen gerekiyo xloader i yukleniyor derken yukledikten sonra bazen kendi acmiyo bide sarjının dolu olduguna dıkkat et
eger yine olmassa 5******** numara yardımcı olmaya calısırım..

Geri
Üst Alt