Yardım Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 IMEI Repair

nyzo

Üye
Herkese iyi forumlar. Huawei Mate 10 Pro BLA L09 model cihazım için IMEI Repair konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Yazılım detayları görseldeki gibidir.

Ekli dosyalar

• IMG_20181112_221451.jpg
    IMG_20181112_221451.jpg
    95.1 KB · Görüntüleme: 124
Herkese iyi forumlar. Huawei Mate 10 Pro BLA L09 model cihazım için IMEI Repair konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Yazılım detayları görseldeki gibidir.
Merhaba, bu sorunun çözülmesi için telefona özel bir rom flashlamanız gerekmektedir. Bu rom şu anda ücretli olarak sunuluyor. VİP ÜYE olarak bu yazılıma sahip olabilirsiniz.

Merhaba braveturks hocam,
Bahsettiğiniz romun fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?
Bir de bu romu edindikten sonra, telefona uygulamam için box denilen cihaza sahip olmam gerekli midir?
Şimdiden teşekkürler.

@silivriserdar hocam ile özelden bağlantıya geçmiştim ancak benim cihazın IMEI Repair durumunun kesin olarak çözüme kavuşmadığını, gelişme olduğunda bilgilendirilebilmem için konu açmamın iyi olacağını söylemişti. Son durum nedir bilmiyorum tabi.

@silivriserdar hocam ile özelden bağlantıya geçmiştim ancak benim cihazın IMEI Repair durumunun kesin olarak çözüme kavuşmadığını, gelişme olduğunda bilgilendirilebilmem için konu açmamın iyi olacağını söylemişti. Son durum nedir bilmiyorum tabi.
Burada Yazılımı çıkmış. Daha önce de konuşmuştuk. Arkadaşın yanına giderseniz şimdi halledebilir.

Bilgilendirme için teşekkürler @silivriserdar hocam, arkadaşınızdan rica etseniz benimle bağlantıya geçebilir mi? Yada bilgilerini aktarırsanız ben ulaşayım kendisine.

Bilgilendirme için teşekkürler @silivriserdar hocam, arkadaşınızdan rica etseniz benimle bağlantıya geçebilir mi? Yada bilgilerini aktarırsanız ben ulaşayım kendisine.
merhaba huawei mate 10 pro var elimde ve imei değişimi yaptırmak istiyorum kayseride yaşıyorum yardım edebilir misin?

Merhaba, malesef henüz bir çözüm bulunamadı, ben de beklemedeyim, 2 aydır telefona hat takılamıyor.

Son düzenleme:
Evet, aynı sebeple ben de yaptırmıyorum, boxlara güncelleme gelmesini bekliyorum.

Geri
Üst Alt