250 TL'ye yaptırdım.

250 TL'ye yaptırdım.
O zaman Server olayıdır hocam bende görüştüm kendisi ile. Hoş halletmişsin ama Server harici dosyalar bir kaç ustada var sanırım 1 aya her yerde olur. Şuan dosya hala önemli olduğu için işlemleri yapanlar 100-150 bandında yapıyor. Ama bir aya kalmaz burdaki admin ustalarında eline ulaşır o vakit bir yol izleriz. Yani hala repair işlemi için bekleyenler serverden yapmasın çok daha uyguna yapılacaktır bu 1 ay içinde.

Uzaktan mı yaptırdınız yoksa cihazımı yolladınız? Nerede bu kişi ve Bla l29 en son güncellenmiş cihazıda yapabiliryormu?

Uzaktan mı yaptırdınız yoksa cihazımı yolladınız? Nerede bu kişi ve Bla l29 en son güncellenmiş cihazıda yapabiliryormu?
Son güncelleme almış cihazı da yapılır. Cihazı göndermeniz lazım

Merhaba Arkadaşlar bende imei repair işlemi yaptırdım.Size bir şey sormak isterim.Acaba cihazı güncellesek imei silinir mi? veya eski haline dönermi ? bilgisi olan ustalardan cevap bekliyorum.

Merhaba Arkadaşlar bende imei repair işlemi yaptırdım.Size bir şey sormak isterim.Acaba cihazı güncellesek imei silinir mi? veya eski haline dönermi ? bilgisi olan ustalardan cevap bekliyorum.
Sıkıntı olmaz. Güncelleme yapabilirsiniz.

çok sağol ustam teşekkürler.Yaptırdığım arkadaş yine de güncelleme sıkıntı çıkabilir belki dedi o yüzden sorayım dedim.Ayrıca bu işlemin yapılması için cihazın açılması (Arka kapak açılmış) şart mı acaba

çok sağol ustam teşekkürler.Yaptırdığım arkadaş yine de güncelleme sıkıntı çıkabilir belki dedi o yüzden sorayım dedim.Ayrıca bu işlemin yapılması için cihazın açılması (Arka kapak açılmış) şart mı acaba
Biz yapamadığımız için bilmiyoruz :)
Test point ile işlem yapmis olabilir belki
Yara ordan baska bir moda giriyodur

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim de bir mate 10 pro var Suudi Arabistan'da geldi ımei repair nasıl yaptırabilirim iletişim için bilgi verir misiniz

Geri
Üst Alt