Huawei Mate 10 Pro için server üzerinden IMEI repair işlemi yapılmaktadır. Konu altına mesaj atanlara özelden bilgi verilecektir.

chimera ile imei repair yaptığımda ( mate 10 lite) cihaz geçersiz kimlik sorma gönderdi hatası veriyor bir öneri varmı acaba?

Hamit Bey Merhabalar, bu dosya ulaştı mı acaba ?

Teşekkürler,

Barış
O zaman Server olayıdır hocam bende görüştüm kendisi ile. Hoş halletmişsin ama Server harici dosyalar bir kaç ustada var sanırım 1 aya her yerde olur. Şuan dosya hala önemli olduğu için işlemleri yapanlar 100-150 bandında yapıyor. Ama bir aya kalmaz burdaki admin ustalarında eline ulaşır o vakit bir yol izleriz. Yani hala repair işlemi için bekleyenler serverden yapmasın çok daha uyguna yapılacaktır bu 1 ay içinde.

1 Temmuz 2018 android yamalı hala ve hiç güncellemedim.. imei nasıl onaracak buna telefoncular bilmiyor
IMG_20190305_190441.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Usta ben şimdi telefoncu da değilim anlamam. Yani benim telefona imei onarımı diyorsun değil mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Usta ben şimdi telefoncu da değilim anlamam. Yani benim telefona imei atılır diyorsun değil mi
Pardon benim attıgim mate 10 lite idi ama zannedersem prolarada atiliyor sorun olmaz diye biliyorum ama ustalar elbette daha iyi bilir

Konya'da Mate 10 proya IMEI repair yapabilecek biri var mı ben bulamadım yardımcı olur musunuz?

Geri
Üst Alt